Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Mercedes

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny - Mercedes

Mercedes

Mercedes-Benz to niemiecki producent samochodów osobowych a także użytkowych, produkowanych przez koncern Daimler AG. Jako producent samochodów osobowych, Mercedes-Benz jest uznawany na całym świecie jako najbardziej prestiżową markę. Założycielami tej marki byli Karl Benz i Gottlieb Daimler, którzy oficjalnie założyli niezależne od siebie firmy. Benz założył firmę pod nazwą  Benz&Co, z kolei Daimler pod nazwą Daimler-Motoren-Gesellschaft (DMG). Firma DMG po kilkunastu latach otrzymała nową markę pod nazwą „Mercedes”, które pochodzi na od imienia córki pioniera motoryzacji Emila Jellinka. I wojna światowa spowodowała współpracę Benz’a z Daimlerem. Obie firmy podpisały porozumienie w 1926 roku a ich współpraca trwała aż do roku 1996. W tym właśnie roku niemiecki koncern zawarł porozumienie z amerykańskim potentatem, marką Chrysler. Daimler-Benz dzięki temu układowi mógł sprzedawać samochody w Stanach Zjednoczonych a Chrysler mógł liczyć na zaawansowane technologie niemieckiego koncernu. W 2007 oba koncerny zerwały współpracę z powodu problemów finansowych Chryslera. Powstał koncern Daimler AG w skład którego wchodzi między innymi marka Mercedes-Benz. 

regeneracja turbin Mercedes

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Mercedes

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Mercedes 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Mercedes 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Mercedes 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Mercedes 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Mercedes (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Mercedes)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.