Localizations image

SsangYong – znajdź warsztaty SsangYong i porównaj ceny usług regeneracji turbosprężarek

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Modele samochodu SsangYong:

SsangYong, czyli w tłumaczeniu z języka koreańskiego – dwa smoki powstała w 1954 roku. Wtedy funkcjonowała jeszcze pod nazwą Ha Dong-hwan Motor i zajmowała się produkcją pojazdów użytkowcyh, czyli autobusów, ciężarówek oraz pojazdów specjalnego przeznaczenia typu straż pożarna itp. Rok później w Korei powstaje też inna firma motoryzacyjna, a mianowicie przedsiębiorstwo Shinjin, które specjalizuje się także  z produkcji autobusów, a później montuje samochody dla Toyoty i GM. Ja się później okazało te obie koreańskie firmy odegrały dużą rolę w powstaniu SsangYong. W 1977 roku połączyły się bowiem tworząc Dong-A Motor. Jednocześnie na rynku funkcjonowała firma SsangYong,  ale nie miała ona swego czasu zbyt wiele wspólnego z samochodami. Specjalizowała się w sektorze budowalnym, wydawniczym i paliwowym. W 1988 roku uwaga tego wielosektorowego koncernu skierowała się ku motoryzacji. Wtedy to SsangYong kupił firmę Dong-A Motor.


Usługa regeneracji turbosprężarek dla marki SsangYong

W 1991 roku firma nawiązuje współpracę z Mercedesem, dzięki czemu powstają samochody bazujące na niemieckiej technologii. Auto przede wszystkim skupia się na produkcji aut terenowych, z coraz większym naciskiem uterenowione SUV-y. W 1999 roku firma zostaje wykupiona przez inne koreańskie przedsiębiorstwo, ale przygoda z nowym właścicielem trwa raptem rok. SsangYong na początku nowego tysiąclecia przeżywa poważny kryzys, który doprowadza ją na skraj bankructwa. Sytuację ratuje indyjski koncern samochodowy Mahindra & Mahindra Limited, który przejmuje udziały w firmie, która znów zaczyna produkować swoje auta z logo dwóch smoków.  

regeneracja turbin SsangYong
Turbosprężarka SsangYong

 

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki SsangYong

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki SsangYong 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych SsangYong 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych SsangYong 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki SsangYong 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki SsangYong (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto SsangYong)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

  • Brak miast do wyświetlenia
Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.