Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (57-200) Ząbkowicach Śląskich • 3 warsztatów z Ząbkowic Sląskich

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Jadąc przez Ząbkowice Śląskie, turbo przestało działać? Nic straconego, dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek, można szybko znaleźć profesjonalny warsztat zajmujący się regeneracją turbosprężarek. W przyszłości, aby uniknąć uszkodzeń turbiny, warto pamiętać o prawidłowym użytkowaniu auta, sprawdzaniu poziomu oleju i wymienianiu go regularnie, ponieważ jedną z częstych przyczyn uszkodzenia turbo jest zanieczyszczony olej lub też po prostu jego brak.


Koszty regeneracji turbiny po awarii w Ząbkowicach Śląskich

Jeśli chodzi o samo miasto Ząbkowice Śląskie, to położone jest ono w województwie dolnośląskim, w powiecie ząbkowickim. Powierzchnia miasta to około 16,7 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców to niecałe 15300 osób. Powstanie miasta datuje się na około XIII wiek, miasto w średniowieczu odgrywało bardzo znaczącą rolę ze względu na znajdujący się tam sąd. Lata 90 XX wieku, to przede wszystkim dla miasta czas odbudowy po wojnie, głównie rynku i zabezpieczenie ruin zamku.

Chcąc dostać się do warsztatu regenerującego turbo, można skorzystać z dróg wojewódzkich i krajowych takich jak: wojewódzka 385 (Jaczowice → GrodkówZiębice → Ząbkowice Śląskie → Wolibórz → Tłumaczów), wojewódzka 382 (Stanowice → ŚwidnicaDzierżoniów → Ząbkowice Śląskie → Paczków), krajowa 8 (Kudowa-ZdrójKłodzko → Ząbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisko).

Decydując się na zwiedzanie miasta Ząbkowice, warto zobaczyć: kościół parafialny pod wezwaniem świętej Anny z XIV wieku, kościół pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego, piękny ratusz Ząbkowicki z XIX wieku, dwór opatów henrykowskich w Ząbkowicach Śląskich, zamek ząbkowicki z XIV wieku. W mieście bardzo dobrze rozwija się również przemysł, powstają nowe firmy i inwestycje. Jeśli podczas zwiedzania miasta turbo padło, to nic strasznego, serwis Regeneracja Turbosprężarek pomoże znaleźć warsztat regenerujący turbosprężarki, a dodatkowo poniżej przedstawione zostały ceny za naprawy i regenerację dla miasta Ząbkowice Śląskie.


Regeneracja Turbiny Ząbkowice Śląskie
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Ząbkowicach Śląskich, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 1 Maja 1c
Kod pocztowy: 57-200 Ząbkowice Śląskie
Współrzędne GPS:
N 50° 35' 30.067'' E 16° 48' 44.607''

Turbosprężarka po demontażu w autoryzowanym serwisie w Ząbkowicach Śląskich Fachowo zregenerowana turbina z Ząbkowic Ślaskich

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ząbkowicach Śląskich

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ząbkowicach Śląskich 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ząbkowicami Śląskimi 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ząbkowic Sląskich 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ząbkowice Śląskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ząbkowicach Śląskich 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ząbkowice Śląskie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Ząbkowicach Śląskich nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ząbkowic Sląskich do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ząbkowic Sląskich turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-200 Ząbkowice Śląskie Powstańców Warszawy ZSL01N 50.589809/16.822250 Wyszukaj
57-200 Ząbkowice Śląskie Osiedle Słoneczne Ziębicka ZSL02ML 50.588600/16.829700 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.