Localizations image

Wybierz najlepszy warsztat zajmujący się marką Ferrari i zregeneruj turbosprężarkę

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Modele samochodu Ferrari:

F40

Ferrari to firma samochodowa produkujący auta z jednostkami napędowymi wyposażonymi w turbosprężarkę, która bardzo często ulega awarii i musi przejść proces regeneracji lub naprawy. Enzo Ferrari założył przedsiębiorstwo w 1938 roku, ale dopiero od 1947 roku zaczął produkować pojazdy mechaniczne pod nazwą marki Ferrari. Od 1969 roku do 2016 Ferrari należało do koncernu Fiata, dzięki czemu znajdowało się w grupie Ferrari Maserati. Była to grupa niezależnie konstrukcyjna od pozostałych marek. Dopiero w 2016 roku, a dokładnie trzeciego stycznia Ferrari jest własnością koncernu Exor N.V. Produkcja samochodów luksusowych, jakimi były i są auta maki Ferrari, zaczęła się od tego, że założyciel, czyli Enzo Ferrari prowadził stajnię wyścigową, dzięki której odnosił wiele sukcesów w wyścigach samochodowych. Samochody marki Ferrari posiadają niewielkie silniki w widlastym układzie i mają osiem lub dwanaście cylindrów, aczkolwiek są obiektem pożądania, dzięki wyszukanemu designu oraz specyficznie pięknego brzmienia jednostki napędowej.

Zregenerowana turbina z Ferrari
Regeneracja turbosprężarek do Ferrari


Regeneracja turbosprężarek w samochodach Ferrari 

Włoski producent samochodów marki Ferrari zadbał o wysokie osiągi, a mianowicie montował w silnikach turbinę, która niestety przez nienaturalną pracę poddawała się uszkodzeniom, a to prowadziło do regeneracji turbosprężarki. Enzo Ferrari stworzył swoje logo na bazie emblematu, który posiadał włoski pilot Francesco Baracca z czasu pierwszej wony światowej na swoim samolocie. Enzo pod wrażeniem jego umiejętności użył symbolu czarnego rumaka stojącego na dwóch tylnych nogach, który we Włoszech jest uznawany za symbol szczęścia. Należy również wspomnieć, że kody fabryczne tej marki to FXX, a dokładnie F oznacza Ferrari, a XX to liczna na przykład 40 czy 50 i oznacza ona rocznice założenia przedsiębiorstwa. Turbosprężarki instalowane w samochodach marki Ferrari są bardzo delikatne i należy je odpowiednio eksploatować w innych wypadku, ulegną awarii, która skutkuje remontem turbiny.

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Ferrari

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Ferrari 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Ferrari 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Ferrari 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Ferrari 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Ferrari (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Ferrari)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.