Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Chevrolet

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny - Chevrolet

Chevrolet

Firma Chevrolet została założona 3 listopada 1911 roku przez szwajcarskiego kierowcę wyścigowego Louisa Chevroleta oraz mechanika Williama C. Duranta. Siedziba firmy Chevrolet znajdowała się w Detroit w Stanach Zjednoczonych. W roku powstania firmy, zaprezentowano pierwszy samochód osobowy o nazwie Classic Six, który napędzany był ogromnym silnikiem o pojemności 4.9 litra. W roku 1915 Durant wykupił akcje firmy Chevrolet, a rok później akcje kontrolne przejęła firma General Motors. W 1916 roku Durant stał się prezesem spółki General Motors i tym samym doszło do przejęcia marki Chevrolet. W 1917 roku firma Chevrolet posiadała już kilka fabryk ulokowanych na terenie USA, zaś z 1928 roku powstał oddział Chevroleta z fabryką produkującą samochody osobowe jak i półciężarowe w Indiach. W tym samym roku powstała fabryka General Motors w Warszawie. W okresie trwania drugiej wojny światowej, Chevrolet w Warszawie zaprzestał produkcji samochodów osobowych na rzecz produkcji uzbrojenia. Fabryka ulokowana w Polsce została zniszczona w trakcie wojny, na skutek czego samochody Chevroleta nie były sprzedawane w Polsce aż do 2005 roku. Od tego to roku, GM Daewoo zmieniło nazwę samochodów na rynek polski na Chevrolet. Amerykańska marka czynnie bierze udział w sportach motorowych z sukcesami (68 wygranych wyścigów w ciągu 8 lat uczestnictwa w serii WTCC). 

regeneracja turbin Chevrolet

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Chevrolet

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Chevrolet 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Chevrolet 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Chevrolet 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Chevrolet 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Chevrolet (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Chevrolet)

Opis

Loader

Modele samochodu Chevrolet:

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.