Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Imielinem (kod pocztowy 41-407) i w Imielinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w mieście Imielin i potrzebujesz szybko zregenerować turbinę? Wybierz się do najlepszego serwisu regeneracji turbosprężarek w mieście. Powstał on ze względu na bardzo duże zainteresowanie i zapotrzebowanie na regenerację turbin w okolicy, no i oczywiście cieszy się dużą popularnością wśród posiadaczy diesli, których turbo padło, gdyż wolą je zregenerować, niż zakupić nowe.


Gdzie zregenerować uszkodzoną turbinę w Imielinie?

Samo miasto Imielin położone jest w granicach województwa śląskiego, w powiecie bieruńsko-lędzińskim, nad rzeką Imielanką i Przemszą. Imielin położony jest w odległości 18 kilometrów od Katowic, graniczy również z miastami takimi jak: Mysłowice, Chełm Śląski, Jaworzno i gminą Chełmek. W roku 1391 miasto należało do biskupa krakowskiego Jana Radlicy, który dostał je jako odszkodowanie za napad na dobra biskupie. Od tego czasu, aż do roku 1790 stanowiło ono własność biskupów krakowskich. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Imielin to około 28 kilometrów kwadratowych, z czego aż 50 procent to użytki rolne, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 8888 osób.

Do najważniejszych zabytków miasta Imielin należą: barokowo figura świętego Jana Nepomucena z końca XVIII wieku, kaplica pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej z 1706 roku, kaplica przydrożna pod wezwaniem świętego Jana Nepomucena z XIX wieku, neogotycki kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Szkaplerznej z początku XX wieku. Gospodarka miasta Imielin rozwija się bardzo dobrze, głównie na tle usługowym. Jednym z przykładów takiej firmy jest właśnie serwis regeneracji turbosprężarek, który świadczy usługę regeneracji turbosprężarek, przy użyciu nowoczesnych technologi, których inne zakłady jeszcze nie używają. Dodatkowo zachęca on klientów atrakcyjną ceną, dostosowaną do możliwości każdego klienta, co pokazuje tabela poniżej, stworzona specjalnie dla miasta Imielin.

Do specjalistycznego serwisu w Imielinie można dojechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 934 (Mysłowice → Imielin → Chełm ŚląskiBieruń).


Regeneracja Turbiny Imielin
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Imielinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Imielińska 83
Kod pocztowy: 41-407, Imielin
Współrzędne GPS:
N 50° 8' 46.824'' E 19° 11' 9.485''

Turbosprężarka po naprawie w warsztacie z Imielina Naprawiona przez specjalistów turbina samochodowa przywieziona z Imielina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Imielinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Imielinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Imielinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Imielina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Imielin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Imielinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Imielin)

Opis

Loader

W Imielinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Imielina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Imielina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
41-407 Imielin Granice Imielińska IMI938 50.154190/19.180420 Wyszukaj
41-407 Imielin Golicówka Nowozachęty POP-IMI1 50.141842/19.201160 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.