Localizations image

Kod 59-500 Złotoryja – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Złotoryi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarki potrzebna na już w Złotoryi? Serwis Regeneracja Turbosprężarek załatwi to od ręki! Coraz więcej aut poruszających się po drogach to diesla, ze względu na ich moc, jednak posiadając auto z turbiną, trzeba pamiętać o właściwym użytkowaniu, sprawdzaniu poziomu oleju i jego regularnej wymianie na nowy, dobrej jakości. Jeśli jednak turbina uległa awarii, w mieście Złotoryja, powstał warsztat zajmujący się regeneracją turbosprężarek, przy użyciu profesjonalnych maszyn i technologii. Miasto Złotoryja natomiast znajduje się w województwie dolnośląskim, w powiecie złotoryjskim, nad rzeką Kaczawą. W czasach średniowiecznych był to teren wydobycia złota, bazaltu i miedzi. Obecnie wydobywa się tu bazalt, a przemysł opiera się na przemyśle włókienniczym i papierniczym. Powierzchnia Złotoryi to około 11,5 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców to około 15840 osób.


W Złotoryi usługę regeneracji turbosprężarek świadczy warsztat regeneracji turbosprężarek

Przez miasto Złotoryja przebiegają drogi wojewódzkie takie jak: wojewódzka 328 (Nowe MiasteczkoPrzemkówChocianówChojnów → Złotoryja → Świerzawa → Wojcieszów → Marciszów), wojewódzka 363 (Bolesławiec → Złotoryja → Jawor → Jenków), wojewódzka 364 (Gryfów Śląski Lwówek Śląski → Złotoryja → Legnica).

Zabytki, jakie warto zobaczyć w mieście Złotoryja to przede wszystkim: kościół pomocniczy pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny z 1230 roku, kościół cmentarny pod wezwaniem świętego Mikołaja z XIV wieku, zespół klasztorny franciszkanów z XV wieku, cmentarz żydowski, braka Górna zw. Basztą Kowalską z XIV wieku. Złotoryja znajduje się w podstrefie Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefa zatrudnia około 400 osób. Ze względu na prężny rozwój miasta i piękne zabytki, aut na drogach nie brakuje, a co za tym idzie, nie brakuje diesli, a wśród nich takich, w których turbina uległą awarii. W związku z tym właśnie dlatego w mieście powstał serwis zajmujący się regeneracją turbosprężarek z pomocą profesjonalnych maszyn, a poniżej szacowane koszty za usługi dla miasta Złotoryja.


Regeneracja Turbiny Złotoryja
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Złotoryi, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Plac Jana Matejki 7
Kod pocztowy: 59-500 Złotoryja
Współrzędne GPS:
N 51° 7' 32.87'' E 15° 55' 10.82''

Układ doładowania przed wymianą w autoryzowanej pracowni z Złotoryi Wyczyszczona i zregenerowana turbina samochodowa ze Złotoryi

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Złotoryi

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Złotoryi 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Złotoryją 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Złotoryi 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Złotoryja 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Złotoryi 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Złotoryja)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Złotoryi nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Złotoryi do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Złotoryi turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
59-500 Złotoryja Gorzeń Hoża POP-ZLO3 51.119690/15.910050 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.