Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 59-400) Jaworze

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jawor a regeneracja turbosprężarki samochodowej, czy istnieje możliwość naprawienia w Jaworze turbo? Oczywiście każdy z Was może zregenerować zużytą turbinę samochodową dzięki systemowi wyszukiwania mechaników od turbo nie tylko w Jaworze, ale i całym naszym kraju, a dokonasz tego za pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek. Teraz warto napomknąć o samym mieście Jawor. A zatem Jawor to miasto lokalizujące się na terenie województwa dolnośląskiego, dokładnie w powiecie jaworskim. Liczba mieszkańców dla Jawora wynosi ponad 23 tysiące osób a powierzchnia całkowita tego miasta to ponad 18 kilometrów kwadratowych. Prawa miejskie Jawor otrzymał już w 1242 roku.


Miasto Jawor a regeneracja turbosprężarek

W Jaworze nie brakuje ciekawych i wartych uwagi turystów miejsc, na przykład znajduje się tam: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Marcina, kaplice, zespół klasztorny, cmentarz żydowski, mury obronne, wieży baszty, teatr miejski oraz wiele willi i innych interesujących obiektów. Przez teren miasta Jawor przebiegają: DK nr 3 (Szczecin → Jakuszyce) oraz DW363 i DW374 (Bolesławiec → Drogomiłowice) oraz (Jawor → Świebodzice). Na drogach, które wymieniono powyżej, znajduje się każdego dnia ogromna ilość aut, zarówno pojazdów osobowych, jak i ciężarówek, w których kluczową rolę dogrywają turbosprężarki. Często dochodzi do wszelakiego rodzaju usterek turbo, na przykład połamane łopatki lub skorodowany siłownik, przy owych problemach pomagają chętnie mechanicy zlokalizowani w Jaworze. Dzięki sprzętom i maszynom marki Schenck potrafią zdziałać cuda dla turbin, przywracają w pełni ich fabryczne parametry oraz osiągi. Na każde naprawione turbo klienci otrzymują gwarancję.

Cennik za czyszczenie, wyważanie i remontowanie turbo oraz turbin dla Jawora został zamieszczony specjalnie dla Was pod artykułem w tabelce. Aby uzyskać więcej informacji na temat regeneracji turbo w Jaworze, można skorzystać z zamieszczonego na dole strony numeru telefonu. Pamiętajmy, że warto regenerować turbiny, aby nie uszkodzić silnika oraz innych jego elementów.


Regeneracja Turbiny Jawor

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Jaworze, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Kolejowa 13
Kod pocztowy: 58-100 Jawor
Współrzędne GPS:
N 51° 3' 13.864'' E 16° 11' 45.585'''

lub

Poczta Polska
Ulica: Moniuszki 10
Kod pocztowy: 58-100 Jawor

Turbina po wyważaniu u fachowców w Jaworze Wyważona i zregenerowana turbina samochodowa z Jawora

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jaworze

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jaworze 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jaworem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jawora 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jawor 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jaworze 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jawor)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Jaworze nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jawora do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jawora turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
59-400 Jawor Osiedle Robotnicze Armii Krajowej JWR983 51.049438/16.199249 Wyszukaj
59-400 Jawor Przechodnia JWR01N 51.050362/16.189390 Wyszukaj
59-400 Jawor Osiedle Przyrzecze Władysława Sikorskiego JWR02N 51.062580/16.181141 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.