Wybierz najlepszy warsztat zajmujący się marką Dodge i zregeneruj turbosprężarkę

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element

Gdzie warto się udać, żeby najskuteczniej poddać naprawie turbosprężarkę po wyjęciu z auta produkcji Dodge?

W celu regeneracji turbosprężarki z samochodu osobowego z koncernu Dodge rekomendujemy udać się do autoryzowanego zakładu renowacji układów turbodoładowania, gdzie fachowcy ekspresowo zregenerują zepsutą turbosprężarkę.

Jakim przebiegiem odznacza się procedura remontu turbiny z aut produkcji Dodge w naszym specjalistycznym i autoryzowanym warsztacie?

Poszczególne fazy realizowane w zakładzie regeneracji turbin przedstawiają się w samochodach z logo Dodge w następujący sposób:
 • Odbieramy zepsute turbiny bezpośrednio od klienta lub od pracownika firmy kurierskiej, z jakiego oferty można skorzystać w naszym serwisie. Stwarza to możliwość przekazania turbosprężarek do remontu bez potrzeby wyjazdu do warsztatu.
 • Przeprowadzamy szczegółową weryfikację turbin w celu wykrycia powodów wystąpienia awarii oraz wielkości usterek.
 • Regenerujemy uszkodzone turbosprężarki z pojazdów z fabryki Dodge na specjalistycznych urządzeniach.
 • Przekazujemy działające turbo z samochodów z koncernu Dodge do klienta bez pośredników bądź odsyłamy na wskazany przez niego adres dzięki opcji usługi kurierskiej.
 • Do części po renowacji załączamy gwarancję na piśmie pozbawioną limitu przejechanych kilometrów.

Jaki koszt łączy się z przeprowadzeniem regeneracji turbiny z samochodu marki Dodge w specjalistycznym warsztacie?

Kwota, którą należy uiścić za usługę renowacji turbosprężarki z samochodu osobowego marki Dodge jest uzależniona od rozległości awarii elementu; bezpłatnie natomiast wykonujemy sprawdzenie układu doładowania.

Jak przywieźć turbosprężarkę z auta produkcji Dodge do warsztatu, w którym zostanie wykonana naprawa zepsutych elementów?

Najszybszym oraz najbardziej komfortowym sposobem doręczenia systemu doładowania do warsztatu jest skorzystanie z oferty pracownika firmy kurierskiej, jakiego pracownicy serwisu umówią dla Państwa. Do pracowni można także udać się osobiście, doręczając turbo po wymontowaniu z auta

Czy renowacja turbo jest dostępna w samochodach osobowych z logo Dodge dla wszystkich rodzajów turbosprężarki?

Nasi pracownicy deklarują, iż remont układu doładowania w samochodach osobowych marki Dodge jest dostępna praktycznie dla każdego rodzaju turbiny, możemy więc poddać remontowi:
 • Układy turbosprężarek Bi i Twin turbo,
 • Turbiny VGT – o zmiennej geometrii,
 • Turbosprężarki bez VTG.

Jakie objawy stanowią dla użytkownika samochodu produkcji Dodge wskazówkę na temat tego, że doszło do usterki układu doładowania?

Charakterystyczne i często ujawniające się sygnały niesprawności w obrębie układu doładowania to:
 • zmniejszone osiągi,
 • dymienie,
 • brak możliwości odpalenia auta,
 • wzrost poboru paliwa,
 • falowanie obrotów silnika.

Z jakich powodów w układach turbodoładowania z samochodów osobowych koncernu Dodge regeneracja będzie zrealizowana najbardziej skutecznie w specjalistycznym warsztacie?

Na temat tego, iż to korzystne, by skorzystać z opcji naszego serwisu przekonują kolejne argumenty:
 • Nasza pracownia regeneracji turbo to największy tego typu serwis w kraju.
 • Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych elementów zamiennych.
 • Pracownia może pochwalić się autoryzacjami światowych producentów.
 • Regenerujemy turbosprężarki za niskie ceny.
 • Stawiamy na jak najlepsze wykształcenie naszych pracowników, a także na najwyższej klasy sprzęt.
 • Udzielamy gwarancji na części poddawane u nas regeneracji.

Modele samochodu Dodge:

Początki ten znanej amerykańskiej marki samochodowej sięgają końca XIX wieku, kiedy to bracia John Francis Dodge i Horac Elgin Dodge zakładają firmę Dodge Brothers Bicycle & Machine Factory. Przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się produkcją rowerów oraz części maszyn. W 1901 roku bracia Dodge przenieśli siedzibę firmy do miasta Detroit, stającego się powoli centrum motoryzacyjnym Ameryki. Tam też bracia zaczęli produkować łożyska dla firmy motoryzacyjnej Oldsmobile. W rok po przeprowadzce firma zaczęła produkować już silniki do modelu Ford-T. Współpraca na tyle się rozwija, że bracia zostają wspólnikami w Fordzie, a ich firma staje się największym na świecie producentem części samochodowych. W 1910 roku powstaje nawet fabryka Dodga, w której montowane są auta Forda. Jednak z czasem relacje wspólników się psują i Ford odkupuje udziały od braci Dodge. Od tej pory firma działa już pod własną marką, a pierwszym jej autem jest powstały w 1914 roku Old Betsy, którego produkcja już w kolejnym roku osiągnęła 45 tyś egzemplarzy. Jednocześnie nawiązuje się współpraca z armią USA na mocy której Dodge dostarcza jej samochody ciężarowe. W 1920 roku Dodge jest już drugą co do wielkości firmą motoryzacyjną w Stanach Zjednoczonych.

Zregenerowane turbosprężarki do Dodge
Naprawa turbosprężarek do aut marki Dodge


Jak i gdzie zregenerwać uszkodzoną turbosprężarkę?

Sytuacja tej prężnie rozwijającej się firmy komplikuje się w 1920 roku, kiedy w odstępie kilkunastu miesięcy umierają obaj bracia. Firma w 1928 roku zostaje sprzedana przez wdowy konsorcjum bankowemu, które z kolei trzy lata później odsprzedaje je Chryslerowi, który do dzisiaj jest właścicielem tej marki.. Z biegiem lat Dodge staje się najbardziej sportową marką w koncernie Chryslera. W 1961 roku debiutuje kultowym model Charger, będący prekursorem tzw. ery muscle cars. Powstają kolejne auta typu Coronet R/T, Super Bee, czy w końcu słynny Challenger. Sportowe ambicje Dodga są wciąż kultywowane są za sprawą Vipera zaopatrywanego w silniki o ogromnej mocy.

 

regeneracja turbin Dodge
Turbo Dodge - lata doświadczenia

 

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Dodge

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Dodge 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Dodge 285 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Dodge 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Dodge 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Dodge (robocizna + części) 399 złotych do ok. 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 4.67
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Robert
2023-02-20 13:17:47
Turbosprężarki są często stosowane w samochodach, aby zwiększyć moc silnika poprzez dostarczanie dodatkowego przepływu powietrza. Jednakże, z powodu intensywnego działania i ekstremalnych warunków temperaturowych, turbosprężarki są podatne na zużycie i uszkodzenia. W takim przypadku konieczne jest przeprowadzenie regeneracji, która polega na naprawie lub wymianie uszkodzonych elementów, aby przywrócić sprawność turbosprężarce. Dodge to amerykańska marka samochodów, która zyskała sławę dzięki produkcji dużych i wydajnych pojazdów, takich jak SUV-y i pickupy. Jednym z najbardziej ikonicznych modeli Dodge'a jest Charger, klasyczny muscle car, produkowany od lat 60. XX wieku. Obecnie, marka oferuje wiele różnych modeli, w tym Challenger, Durango, Grand Caravan i Journey, które charakteryzują się dużą mocą i wydajnością. Dzięki temu są popularne wśród miłośników szybkich i potężnych samochodów.
irek78
2020-03-27 15:20:37
Szukałem takiej firmy jak wasza. Wszystko elegancko opisane, co z czym się je i jak wygląda naprawa turbo. Super.