Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Nową Wsią Ełcką (kod pocztowy 19-321) i w Nowej Wsi Ełckiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Jadąc przez wieś Nowa Wieś Ełcka, twoja turbina uległa awarii i chcesz ją szybko zregenerować? Wybierz do tego w Nowej Wsi Ełckiej autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny przed rozpoczęciem regeneracji przechodzą proces diagnostyki, co pozwala dodatkowo uzyskać najlepszy efekt finalny. Jakby plusów warsztatu z Nowej Wsi Ełckiej było mało, to oferuje on regenerację tylko na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta i udziela rocznej gwarancji na zregenerowaną turbinę. Cena nowej turbiny z serwisu to bardzo duży koszt, a więc automatycznie o wiele częściej klienci warsztatu w Nowej Wsi Ełckiej decydują się na opcję regeneracji, która jest o wiele tańsza, a równie skuteczna co wymiana turbiny na nową.


Koszty regeneracji turbin po awarii w Nowej Wsi Ełckiej

Jeśli chodzi o samą wieś Nowa Wieś Ełcka, to jest ona położona w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie ełckim, w gminie Ełk, nad rzeką Ełk. Wieś Nowa Wieś Ełcka liczy w swoich granicach około 1730 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 wieś Nowa Wieś Ełcka położona była w granicach województwa suwalskiego. W Nowej Wsi Ełckiej znajduje się młyn pochodzący z XIX wieku oraz piękny park dworski.

Przez Nową Wieś Ełcką przebiega droga krajowa numer 65 (GołdapOleckoEłkGrajewoMońki → Białystok → Bobrowniki) oraz wojewódzka numer 667 (Nowa Wieś Ełcka → Drygały → Biała Piska).

Jeśli nadal zastawiasz się, czy w Nowej Wsi Ełckiej w warsztacie regeneracji turbosprężarek pomogą twoje turbinie, to nie czekaj, wybierz się do warsztatu i zasięgnij opinii ekspertów pracujących tam. Dla rozeznania w cenach dla wsi Nowa Wieś Ełcka poniższa tabela przedstawia ceny za poszczególne usługi.


Regeneracja Turbiny Nowa Wieś Ełcka

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Nowej Wsi Ełckiej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Jana Pawła II 20
Kod pocztowy: 19-300, Ełk
Współrzędne GPS:
N 53° 48' 3.658'' E 22° 21' 21.578''

Układ doładowania przed demontażem u specjalistów z Nowej Wsi Ełckiej Wyczyszcona i wyregulowana turbina samochodowa otrzymana od mieszkańca Nowej Wsi Ełckiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowej Wsi Ełckiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowej Wsi Ełckiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nową Wsią Ełcką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowej Wsi Ełckiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowa Wieś Ełcka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowej Wsi Ełckiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowa Wieś Ełcka)

Opis

Loader

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.