Localizations image
Strona główna / Mitsubishi

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Mitsubishi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.25

Koncern Mitsubishi powstał w 1870 roku, a założycielem tej firmy był Yatarō Iwasaki. Firma Mitsubishi powstała jako firma transportowa, a w ciągu dekad swojego istnienia przekształciła w koncern, zajmujący się wieloma sektorami gospodarki. Od producenta samochodów osobowych, przez produkcję automatyki przemysłowej, elektroniki, działania w sektorze hutniczym, zbrojeniowym, lotnictwie a nawet jako bank. Oddział Mitsubishi Motors zaczął swoją działalność w 1917 roku, kiedy to zaprezentowano pierwszy samochód osobowy o nazwie Mitsubishi Model A. Pierwsza oraz druga wojna światowa spowodowały częściowe zamrożenie produkcji samochodów osobowych. Dopiero od lat 60’ firma Mitsubishi wróciła do produkcji pojazdów, a w latach 70’ nawiązano współpracę z amerykańską marką Chrysler. Dzięki tej współpracy, Chrysler sprzedawał model Galant oraz Colt pod swoją marką, chociaż obie konstrukcje były wyprodukowane przez Mitsubishi.


Regeneracja turbosprężarek w samochodach marki Mitsubishi

W kolejnych latach firma Mitsubishi prezentowała nowe modele, które również eksportowane były do USA, a tam sprzedawane były pod różnymi markami. Dopiero od 1995 roku gdy Chrysler sprzedał ostatnie swoje udziały w japońskiej marce, Mitsubishi stała się niezależną marką i mogła oficjalnie sprzedawać swoje pojazdy na terenie USA. Na przestrzeni lat, koncern Mitsubishi Motors zawierało współpracę z wieloma innymi koncernami, jak np.: grupa PSA, Renault, Nissan, Volvo, Volkswagen, Proton czy też Hyundai. W marcu 2012 roku zarządzający firmą Mitsubishi Motors zdecydowali się całkowicie zaprzestać produkcji ich samochodów w Europie, co było efektem wielomilionowych strat. 

regeneracja turbin Mitsubishi
Fabryka produkująca turbosprężarki dla samochodów Mitsubishi

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Mitsubishi

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Mitsubishi 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Mitsubishi 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Mitsubishi 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Mitsubishi 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Mitsubishi (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Mitsubishi)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.