Localizations image

Zregeneruj turbinę Mitsubishi w jednym z dostępnych warsztatów – zadzwoń i sprawdź

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.44

Koncern Mitsubishi powstał w 1870 roku, a założycielem tej firmy był Yatarō Iwasaki. Firma Mitsubishi powstała jako firma transportowa, a w ciągu dekad swojego istnienia przekształciła w koncern, zajmujący się wieloma sektorami gospodarki. Od producenta samochodów osobowych, przez produkcję automatyki przemysłowej, elektroniki, działania w sektorze hutniczym, zbrojeniowym, lotnictwie a nawet jako bank. Oddział Mitsubishi Motors zaczął swoją działalność w 1917 roku, kiedy to zaprezentowano pierwszy samochód osobowy o nazwie Mitsubishi Model A. Pierwsza oraz druga wojna światowa spowodowały częściowe zamrożenie produkcji samochodów osobowych. Dopiero od lat 60’ firma Mitsubishi wróciła do produkcji pojazdów, a w latach 70’ nawiązano współpracę z amerykańską marką Chrysler. Dzięki tej współpracy, Chrysler sprzedawał model Galant oraz Colt pod swoją marką, chociaż obie konstrukcje były wyprodukowane przez Mitsubishi.

Regenerowana turbosprężarka do Mitsubishi
Nowoczesne technologie regeneracji turbin do aut marki Mitsubishi


Regeneracja turbosprężarek w samochodach marki Mitsubishi

W kolejnych latach firma Mitsubishi prezentowała nowe modele, które również eksportowane były do USA, a tam sprzedawane były pod różnymi markami. Dopiero od 1995 roku gdy Chrysler sprzedał ostatnie swoje udziały w japońskiej marce, Mitsubishi stała się niezależną marką i mogła oficjalnie sprzedawać swoje pojazdy na terenie USA. Na przestrzeni lat, koncern Mitsubishi Motors zawierało współpracę z wieloma innymi koncernami, jak np.: grupa PSA, Renault, Nissan, Volvo, Volkswagen, Proton czy też Hyundai. W marcu 2012 roku zarządzający firmą Mitsubishi Motors zdecydowali się całkowicie zaprzestać produkcji ich samochodów w Europie, co było efektem wielomilionowych strat. 

regeneracja turbin Mitsubishi
Fabryka produkująca turbosprężarki dla samochodów Mitsubishi

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Mitsubishi

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Mitsubishi 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Mitsubishi 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Mitsubishi 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Mitsubishi 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Mitsubishi (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Mitsubishi)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

  • Brak miast do wyświetlenia
Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.