Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 62-004) Czerwonak • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Jadąc drogami usytuowanymi w regionie Czerwonaka, znalazłeś się w potrzebie zregenerowania turbosprężarki samochodowej? W takim razie, dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek bez problemu znajdziesz specjalistów od turbosprężarek, którzy skutecznie pożegnają Twój problem. Czerwonak to duża wieś gminna znajdująca się na terenie powiatu poznańskiego, w województwie wielkopolskim. Miejscowość Czerwonak jest siedzibą gminy Czerwonak. Liczba ludności dla Czerwonaka to 5704 mieszkańców.


Czerwonak a regeneracja turbosprężarek samochodowych 

Charakterystycznym elementem panoramy wsi Czerwonak jest zespół elewatorów zbożowych w północnej części tej miejscowości. Pierwsza część zespołu elewatorów powstała w 1955 roku, a w latach 70 XX wieku założenie uzupełniono o żelbetowe silosy przystosowane także do odbioru zboża z barek rzecznych. W Czerwonaku za elewatorem znajduje się nieczynny port na rzece Warcie oraz młyn do mielenia ziarna. Czerwonak usytuowany jest przy drodze wojewódzkiej numer 196 (Poznań → Murowana GoślinaWągrowiec). W okolicy Czerwonaka znajduje się znany w całym kraju autoryzowany warsztat mechaniki samochodowej, którego głównym zadaniem jest regenerowanie oraz remontowanie uszkodzonych turbosprężarek samochodowych. Dużym plusem omawianego serwisu jest fakt, że warsztat ten współpracuje z firmą kurierską DPD, a więc w Czerwonaku uszkodzone turbiny mogą mieszkańcy całej Polski.

Najważniejszymi zadaniami mechaników z Czerwonaka są: regeneracja turbin, remont uszkodzonych turbosprężarek, wymiana zmiennej geometrii, wyważanie turbosprężarek oraz montaż i demontaż turbin. Cennik za wymienione usługi dla Czerwonaka widnieje w poniżej zamieszczonej tabeli.

 

Regeneracja Turbiny CzerwonakSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Czerwonaku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Gdyńska 74
Kod pocztowy: 62-004, Czerwonak
Współrzędne GPS:
N 52° 28' 23.447'' E 16° 58' 47.726''

Turbosprężarka po wyważaniu na stole w laboratorium w Czerwonaku Turbosprężarka w pełni zregenerowana otrzymana od mieszkańca Czerwonaka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Czerwonaku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Czerwonaku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Czerwonakiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Czerwonaka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Czerwonak 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Czerwonaku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Czerwonak)

Opis

Loader

W Czerwonaku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Czerwonaka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Czerwonaka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-004 Czerwonak Gdyńska CZK01N 52.477219/16.979361 Wyszukaj
62-004 Czerwonak Leśna CZK01A 52.465000/16.981741 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.