Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 42-160) Krzepicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Gdzie w Krzepicach zregenerować turbinę? W Krzepicach tylko w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny poddawane są szczegółowej diagnostyce, a następnie czyszczeniu lub regeneracji. Coraz częstsze przyczyny uszkodzeń turbin to brak oleju silnikowego, zanieczyszczenia w oleju, zły olej i wiele innych, ale na pewno warto zadbać też o właściwe użytkowanie auta, a na pewno wydłuży to życie turbiny.


Pracownia w Krzepicach, a regeneracja uszkodzonych turbin

Samo miasto Krzepice położone jest w granicach województwa śląskiego, w powiecie kłobuckim, w Obniżeniu Krzepickim, nad rzeką Piskarą i Piszczką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Krzepice. Miasto Krzepice powstało w wieku XII, w XIV wieku Kazimierz Wielki zlecił wybudować tu zamek, z czego do dziś zachowały się fosy i wały. Krzepice prawa miejskie uzyskały w roku 1357, a w XVI wieku były miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Powierzchnia Krzepic to około 27,6 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4470 osób.

Przez Krzepice można przejechać, korzystając z drogi krajowej numer 43 (Wieluń → Rudniki → Kłobuck → Częstochowa).

Najcenniejsze zabytki Krzepic, które warto zobaczyć to: zespół klasztorny kanoników regularnych z XV wieku, kościół świętego Jakuba, ruiny synagogi, cmentarz żydowski z XVIII i XX wieku, fortyfikacje ziemne i pozostałości zamku z XIV wieku. Miasto Krzepice to głównie ośrodek administracyjny, kulturalny i gospodarczy, a gospodarka miasta rozwija się bardzo dobrze, czego przykładem jest nowoczesna pracownia regeneracji turbosprężarek, w której regenerowane są turbiny każdego typu. Tu swoje turbiny oddają mieszkańcy miasta z autami diesla, ale także mieszkańcy okolicznych wiosek. Jest to najbardziej oblegane miejsce regeneracji turbin, co związane jest z wysoką jakością usług, gwarancją i dobrą ceną. Cennik dla miasta Krzepice wraz z cenami za usługę regeneracji turbo został zamieszczony poniżej.

Regeneracja Turbiny KrzepiceSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Krzepicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Częstochowska 16
Kod pocztowy: 42-160 Krzepice
Współrzędne GPS:
N 50° 58' 10.895'' E 18° 43' 44.683''

Turbo przed pakowaniem w autoryzowanej pracowni w Krzepicach Wyważona i wyczyszczona turbina przesłana przez klienta z Krzepic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Krzepicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Krzepicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Krzepicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Krzepic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Krzepice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Krzepicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Krzepice)

Opis

Loader

W Krzepicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Krzepic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Krzepic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-160 Krzepice Praga Generała Władysława Andersa KIC01F 50.968658/18.729111 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.