Localizations image

Kod 13-220 Nowa Wieś – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Nowej Wsi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze przez Nową Wieś twoja turbosprężarka uległa awarii i wymaga regeneracja lub wymiany na nową? W takim razie polecamy wybrać się w Nowej Wsi do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie fachowcy dobiorą odpowiednią procedurę naprawy turbiny, oczywiście po uprzedniej szczegółowej diagnostyce. Problem uszkodzenia turbo to udręka niejednego posiadacza diesla, co niestety często jest wynikiem niewłaściwego użytkowania auta przez kierowców. Inne przyczyny uszkodzenia turbiny to: zły olej, brak oleju, nieregularna wymiana oleju.


Gdzie w Nowej Wsi można zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę?

Jeśli chodzi o informację na temat Nowej Wsi, to jest ona położona w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie działdowskim, w gminie Rybno. Liczba osób zamieszkujących tę wieś to około 350 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Nowa Wieś należała administracyjnie do województwa ciechanowskiego.

Uszkodzona turbosprężarka to dosyć poważny problem, nie można go lekceważyć. Warto w takim przypadku udać się do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek w Nowej Wsi, gdzie fachowcy zajmą się turbiną i przywrócą jej fabryczne osiągi dzięki specjalistycznym maszynom i pracy na nowych i oryginalnych częściach. W ofercie specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek w Nowej Wsi znaleźć można usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie, regeneracja, demontaż i montaż turbosprężarki. Warto też wiedzieć, że serwis w Nowej Wsi na każdą zregenerowaną turbosprężarkę udziela rocznej gwarancji bez limit kilometrów, a także umożliwia wysyłkę i odsyłkę turbosprężarki za pomocą kuriera. Cennik dla klientów specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek w Nowej Wsi wraz z szanowanymi kosztami za regenerację i naprawę znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Nowa WieśSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Nowej Wsi, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Parkowy 2
Kod pocztowy: 14-204 Rudzienice
Współrzędne GPS:
53°38'09.2"N 19°39'59.9"E

Turbosprężarka przed demontażem w laboratorium z Nowej Wsi Zregenerowana i wyczyszczona turbina samochodowa otrzymana z Nowej Wsi

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowej Wsi

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowej Wsi 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nową Wsią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowej Wsi 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowa Wieś 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowej Wsi 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowa Wieś)

Opis

Loader

W Nowej Wsi nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowej Wsi do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowej Wsi turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
13-220 Nowa Wieś Bydgoska NWS01G 52.989941/18.066580 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.