Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Nissan

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny - Nissan

Nissan

Firma Nissan założona została 26 grudnia 1933 roku, aczkolwiek historia tej marki sięga znacznie wcześniej. W roku 1911 w Tokio Masujiro Hashimoto otworzył firmę motoryzacyjną o nazwie Kwaishinsha. Założyciel nabył doświadczenia podczas pobytu w USA, co pozwoliło mu na skonstruowanie pierwszego samochodu osobowego o nazwie DAT. Nazwa tego samochodu wywodzi się od pierwszej literki nazwiska każdego współtwórcy tego modelu. Wyraz DATTO w języku japońskim oznacza „uciekający zając”, co w kolejnych modelach DAT objawiało się właśnie takim logiem na masce. W latach 30’ powstał prototypowy samochód osobowy o nazwie Datson, którego nazwę zmieniono później na Datsun. W 1933 roku nazwę firmy zmieniono na Nissan Motor Co. Ltd. Dzięki współpracy z brytyjską firmą Austin oraz produkcji samochodów na licencji, firma wydostała się z kryzysu po wojennego. Ogromna liczba sprzedawanych pojazdów spowodowała, że firma Nissan Motor Co. Ltd stała się drugim największym producentem samochodów osobowych w Japonii. Co ciekawe dopiero w roku 1983 zaprzestano używania nazwy Datsun dla samochodów osobowych (oprócz samochodów ciężarowych) i zaczęto stosować nazwę Nissan. W 1989 roku marka Nissan utworzyła luksusową markę samochodów osobowych o nazwie Infiniti. W 1999 roku firma Renault wykupiła 35% akcji Nissan Motor Co. Ltd, zaś w 2002 roku to Nissan wykupił 15% akcji Renault. Obie firmy obecnie współpracują ze sobą przy tworzeniu nowych samochodów osobowych w celu zredukowania kosztów projektowania oraz produkcji. Firma Nissan na przestrzeni swojej obecności w branży, brała także udział w sporcie motorowym, zdobywając przy tym wiele mistrzostw. Marka Nissan uznawana jest powszechnie za producenta, który produkuje mało awaryjne, funkcjonalne oraz bogato wyposażone samochody osobowe. W ofercie producenta znajdują się niemalże każdego segmentu, nawet sportowe samochody osobowe. 

regeneracja turbin Nissan

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Nissan

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Nissan 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Nissan 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Nissan 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Nissan 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Nissan (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Nissan)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.