Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 62-220) Marysinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Szukasz miejsca regeneracji turbin we wsi Marysin? Skieruj się w Marysinie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Marysinie oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbin, dodatkowo pracownia do regeneracji turbin używa tylko nowych i oryginalnych części, co pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty regeneracji. Dlaczego opcja regeneracji turbin w Marysinie jest coraz bardziej popularna wśród klientów – wszystko związane jest z tym, że regeneracja jest o wiele tańsza niż zakup nowej części, co jest związane z wysokimi kosztami produkcji nowych turbin.

Najlepsze ceny za usługę regeneracji w pracowni w Marysinie

Jeśli chodzi o samą wieś Marysin, to jest ona zlokalizowana w granicach województwa lubelskiego, w powiecie lubelskim, w gminie Jastków. W okresie lat 1975-1998 wieś Marysin położona była w granicach województwa lubelskiego. Wieś Marysin liczy aktualnie w swoich granicach około 900 mieszkańców. Marysin leży w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Lublin. Ciekawostką jest, że w roku 1944 w Marysinie została stoczona bitwa polsko-niemiecka.

Niedaleko wsi Marysin biegnie droga ekspresowa S17 (Warszawa → Garwolin → Lublin → PiaskiKrasnystawZamość → Tomaszów → Bełżec → Hrebenne).

Głównie na wyróżnienie w Marysinie zasługuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która przyciąga do miasta nowych klientów, co pozytywnie wpływa na inne aspekty gospodarki. Klienci w Marysinie chętnie korzystają z usług pracowni ze względu na wysoką jakość usług i dobrą cenę. Cennik dla wsi Marysin wraz z kosztami za poszczególne usługi znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Marysin
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Marysinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Józefa Śliwińskiego 1
Kod pocztowy: 20-001 Lublin
Współrzędne GPS:
N 51° 16' 24.301'' E 22° 33' 18.613''

Układ turbodoładowania przed pakowaniem w autoryzowanym serwisie w Marysinie Zregenerowana turbina samochodowa otrzymana od klienta z Marysina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Marysinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Marysinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Marysinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Marysina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Marysin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Marysinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Marysin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.