Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 4 warsztatach w Redzie (kod 84-240)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Na terenie Redy, czyli kaszubskiego miasta od tej chwili już nie będziesz miał problemu ze znalezieniem mechanika zajmującego się naprawą turbo. Dokładny adres i wskazówki dojazdu do serwisu remontującego turbiny w Redzie znajdziesz na naszej stronie pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek. Warto napomknąć czym w ogóle jest urządzenie turbosprężarki, a więc turbosprężarka to mechanizm złożony z dwóch podstawowych części: zimnej i ciepłej, czyli ze sprężarki i turbiny. Turbo to system ułatwiający kierowcom jazdę poprzez zdecydowane polepszenie parametrów i osiągów silnika, głównie zauważane to jest w przypadku silników diesla. Co na temat samego miasta Reda? A więc Reda jest miastem zlokalizowanym w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim. Data założenia Redy to rok 1357.


Jakie usługi świadczy warsztat regenerujący turbiny w Redzie?

Zabytkami oraz punktami turystycznymi lokalizującymi się terenie miasta Reda są: zespół dworca i osiedla kolejowego, spichlerz i dom mieszkalny, Park Miejski, Miejski Dom Kultury oraz wile innych bardzo ciekawych miejsc. Przez terytorium miasta Reda przebiega ciąg głównej drogi, którą jest: droga krajowa numer 6 (GoleniówPłotyKoszalinLębork → Reda → Gdynia) oraz 216 (Reda → WładysławowoHel). Na wymienionych dwóch głównych trasach, prowadzących do bardzo ważnych miast nie ma dnia, żeby nie przejeżdżało mnóstwo aut, zarówno osobowych, jak i ciężarówek. W większości znajdujących się tam pojazdach nie brakuje mechanizmów turbo, a turbo jak wiadomo nie od dzisiaj, jest bardzo istotnym elementem, chociażby dlatego, że dzięki niemu nasze pojazdy nie przekraczają obowiązującej powszechnie normy emisji spalin. Co w przypadku, kiedy w trakcie jazdy nasze turbo zacznie głośno gwizdać, a z rury wydechowej zacznie wydobywać się biały dym? Najlepiej będzie skorzystać z usług znajdującego się na terenie Redy serwisu regeneracji turbin.

Usługi świadczone przez serwis mechaniczny specjalizujący się w turbosprężarkach to: czyszczenie turbo, montaż i demontaż turbiny, wyważanie oraz wymiana zmiennej geometrii. Cennik za wymienione usługi dla Redy znajduje się w zamieszczonej pod artykułem tabelce.


Regeneracja Turbiny Reda

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Redzie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Gdańska 11
Kod pocztowy: 84-240 Reda
Współrzędne GPS:
N 54° 36' 8.51'' E 18° 21' 0.691''

lub

Poczta Polska
Ulica: Obwodowa 31A/8B
Kod pocztowy: 84-240 Reda

Układ turbodoładowania przed demontażem w specjalistycznej pracowni w Redzie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Redzie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Redzie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Redą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Redy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Reda 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Redzie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Reda)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Redzie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Redy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Redy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
84-240 Reda Betlejem Brzozowa RED03N 54.614319/18.351641 Wyszukaj
84-240 Reda Osiedle Przy Młynie Gdańska RED01A 54.601490/18.349920 Wyszukaj
84-240 Reda Marianowo Gniewowska RED02N 54.597939/18.345840 Wyszukaj
84-240 Reda Osiedle Przy Młynie Łąkowa RED01N 54.602829/18.356350 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.