Localizations image

95-015 Mąkolice • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Mąkolic

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.07

Szukasz najlepszego miejsca do regeneracji turbin we wsi Mąkolice? W takim razie wybierz w Mąkolicach specjalistyczną pracownię regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Mąkolicach słynie ze specjalistycznych maszyn, wysokiej jakości wykonania usług i profesjonalnej kadry pracowniczej, dlatego też większość osób z miasta i okolic w razie problemu z turbiną kieruje się właśnie tu. Jak wiadomo nowa turbina z fabryki to dosyć duży wydatek, dlatego też opcja regeneracji w pracowni jest chętnie wybierana przez klientów, co jest związane również z tym że pracują tu na nowych oryginalnych częściach i udzielają dwunastomiesięcznej gwarancji.


Czy w Mąkolicach możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbosprężarek?

Jeśli chodzi o samą wieś Mąkolice, to jest ona położona w granicach województwa łódzkiego, w powiecie piotrkowskim, w gminie Wola Krzysztoporska. W okresie lat 1975-1998 wieś Mąkolice należała administracyjnie do granic województwa piotrkowskiego. Gmina Wola Krzysztoporska, w której leży wieś Mąkolice liczy około 170 kilometrów kwadratowych powierzchni, z czego ponad 80% to użytki rolne oraz 12000 mieszkańców.

Niedaleko wsi Mąkolice biegnie droga krajowa numer 74 (Walichnowy → WieluńBełchatów → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Żarnów → Kielce → ŁagówOpatówAnnopolKraśnikJanów LubelskiFrampol → Gorajec → SzczebrzeszynZamośćHrubieszów → Zosin).

Oczywiście ponownie zachęcamy do skorzystania w Mąkolicach z usług regeneracji turbosprężarek w specjalistycznej pracowni w razie awarii turbiny. Dla niezdecydowanych klientów pracowni z Mąkolic w tabeli poniżej został zamieszczony cennik wraz ze szczegółowymi cenami za usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regulacja i regeneracja turbin. Turbiny po regeneracji w pracowni w Mąkolicach otrzymują roczną gwarancję bez limitu kilometrów.


Regeneracja Turbo - Naprawa Turbosprężarek Mąkolice

Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Mąkolicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Zgierska 6
Kod pocztowy: 95-015 Głowno
Współrzędne GPS:
51°57'56.3"N 19°43'08.4"E

Turbo przed demontażem w autoryzowanym serwisie z Mąkolic Turbosprężarka zregenerowana przez fachowców dostarczona od klienta z Mąkolic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mąkolicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mąkolicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mąkolicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mąkolic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mąkolice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mąkolicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mąkolice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.