Localizations image

22-500 Hrubieszów • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Hrubieszowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Regeneracja turbosprężarek w Hrubieszowie w jednym z najlepszych warsztatów w mieście! Warsztat w Hrubieszowie posiada wieloletnie doświadczenie w regeneracji turbin, a dodatkowo oferuje najlepsze ceny za usługę regeneracji. Miasto Hrubieszów znajduje się w południowo-wschodniej części Polski i jest najbardziej wysuniętym miastem na wschód, 5 kilometrów od granicy z Ukrainą. Znajduje się ono w województwie lubelskim, w powiecie hrubieszowskim. Pierwsze informacje na temat miasta pochodzą z 1254 roku, miejskie prawa magdeburskie miasto uzyskało w roku 1400 z rąk Władysława Jagiełły. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 33 kilometry kwadratowe, a liczba mieszkańców to około 18200 osób. Na terenach miasta znajdują się liczne wczesnośredniowieczne cmentarzyska, kurhany i inne wspaniałe odkrycia archeologiczne. Nazwa miasta do roku 1802 brzmiała Rubieszów.


Jak i gdzie zregenerować turbinę po awarii w Hrubieszowie?

Przez Hrubieszów można podróżować przy pomocy drogi wojewódzkiej numer 844 (Chełm → Hrubieszów → Witków → Dołhobyczów) oraz drogi krajowej numer 74 (Walichnowy → WieluńBełchatów → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Żarnów → Kielce → ŁagówOpatówAnnopolKraśnikJanów LubelskiFrampol → Gorajec → SzczebrzeszynZamość → Hrubieszów → Zosin).

Jakie zabytki warto zobaczyć w mieście Hrubieszów? Przede wszystkim kościół rzymskokatolicki pod wezwaniem świętego Stanisława Kostki z 1630 roku, kościół pod wezwaniem świętego Mikołaja Cudotwórcy z 1875 roku, kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, kościół rzymskokatolicki parafii świętego Mikołaja. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, to opiera się ona głównie na rolnictwie, ze względu czarnoziemy. Ze względu na prężny rozwój miasta, powstaje tu coraz więcej nowych firm. Wszystko to wpłynęło na utworzenie w mieście specjalistycznego warsztatu zajmującego się regeneracją turbosprężarek, czego główną przyczyną był brak takiego miejsca w mieście, mimo dużego zainteresowania wśród kierowców. Oferta warsztatu w Hrubieszowie zawiera: diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbin po awarii. Tabela poniżej pokazuje zakres cen za usługi dla miasta Hrubieszów.


Regeneracja Turbiny HrubieszówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Hrubieszowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
Kod pocztowy: 22-500, Hrubieszów
Współrzędne GPS:
N 50° 48' 9.014'' E 23° 53' 29.94''

Turbina po czyszczeniu w profesjonalnym serwisie w Hrubieszowie Zregenerowana w profesjonalny sposób turbina dostarczona do warsztatu z Hrubieszowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Hrubieszowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Hrubieszowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Hrubieszowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Hrubieszowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Hrubieszów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Hrubieszowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Hrubieszów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Hrubieszowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Hrubieszowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Hrubieszowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
22-500 Hrubieszów Pobereżany Stanisława Basaja Rysia HRU02A 50.794941/23.891529 Wyszukaj
22-500 Hrubieszów Podgórze Kolejowa HRU01A 50.798382/23.904440 Wyszukaj
22-500 Hrubieszów Podgórze Polna POP-HRU2 50.801022/23.899151 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.