Localizations image

Kod 97-330 Sulejów – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Sulejowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

Mieszasz w Sulejowie i szukasz miejsca, gdzie zregenerujesz uszkodzoną turbinę? W Sulejowie funkcjonuje nowoczesny warsztat regeneracji turbosprężarek, który regeneruje turbiny uszkodzone z wielu przyczyn.Opcja regeneracji turbo jest o wiele częściej wybierana niż wymiana jaj na nową, ponieważ koszt nowego turbo, często przekracza możliwości klientów.


Uszkodzona turbosprężarka w Sulejowie?

Samo miasto Sulejów położone jest w granicach województwa łódzkiego, w powiecie piotrkowskim, nad rzeką Pilicą i Radońką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Sulejów. Początki Sulejowa sięgają XII wieku, prawa miejskie miasto uzyskało po raz pierwszy w roku 1296, utraciło je w 1870 i ponownie odzyskało dopiero w 1927 roku. Obszar, który zajmuje miasto Sulejów to około 26,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6200 osób.

Przez Sulejów przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 742 (Przygłów → Łęczno → Ręczno → Włoszczowa → Nagłowice), droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszew → Kalisz → SieradzŁask → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Opoczno → Radom → ZwoleńPuławyPiaskiChełm → Dorohusk) oraz droga krajowa numer 74 (Walichnowy → WieluńBełchatów → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Żarnów → Kielce → ŁagówOpatówAnnopolKraśnik Janów LubelskiFrampol → Gorajec → SzczebrzeszynZamośćHrubieszów → Zosin).

Najcenniejsze zabytki miasta Sulejów to przede wszystkim: zespół klasztorny opactwa cysterskiego, kościół świętego Tomasza z 1232 roku, kościół parafialny pod wezwaniem świętego Floriana z XX wieku, kaplica pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny z 1948 roku, kaplica cmentarna Wackowskich z 1949 roku. W Sulejowie, jeśli chodzi o gospodarkę, to bardzo dobrze rozwija się przemysł spożywczy, drewniany i meblarski, dodatkowo dzięki nowoczesnemu warsztatowi regeneracji turbosprężarek w mieście na znaczeniu zyskały również usługi. Warsztat w Sulejowie regeneruje turbiny z największą dokładnością, ponieważ każdy posiadacz diesla wie jak ta część, jest ważna w procesie prawidłowego funkcjonowania silnika. Ceny za regenerację na rynku są różne, jednak w tabeli poniżej zostały zebrane te najlepsze dla miasta Sulejów.


Regeneracja Turbiny SulejówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Sulejowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Konecka 7
Kod pocztowy: 97-330, Sulejów
Współrzędne GPS:
N 51° 21' 12.762'' E 19° 53' 12.598''

Układ doładowania po przygotowaniu na stole w pracowni w Sulejowie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sulejowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sulejowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sulejowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sulejowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sulejów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sulejowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sulejów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sulejowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sulejowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sulejowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
97-330 Sulejów Kopuły Opoczyńska SLW01N 51.354080/19.888411 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.