Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Zwoleniem (kod pocztowy 26-700) i w Zwoleniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jesteś w mieście Zwoleń i nie masz pojęcia, gdzie możesz zregenerować turbinę? Nasz serwis poleca nowoczesną pracownię regeneracji turbosprężarek w mieście. Oferuje ona ekspresową usługę regeneracji turbo, przy użyciu specjalistycznych maszyn, dzięki czemu naprawa nawet najciężej uszkodzonej turbiny jest możliwa.


Regeneracja i naprawa turbin w Zwoleniu

Jeśli chodzi o Zwoleń, to jest ono położone w województwie mazowieckim, w powiecie zwoleńskim, nad rzeką Zwolenką, na Wzniesieniach Południowomazowieckich. Miasto powstało w latach 20. XV wieku na mocy przywileju od króla Władysława Jagiełły. Lokacja Zwolenia przypada na rok 1425, a w XVI było to miasto królewskie. Powierzchnia, jaką zajmuje Zwoleń to około 15,9 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 7940 osób.

W Zwoleniu przecinają się drogi takie jak: wojewódzka numer 787 (Pionki → Suskowola → Sucha → Zwoleń), droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszew → Kalisz → SieradzŁask → Piotrków Trybunalski → SulejówOpoczno → Radom → Zwoleń → PuławyPiaskiChełm → Dorohusk) oraz droga krajowa numer 79 (Warszawa → Kozienice → Zwoleń → SandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanówJaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Do najważniejszych zabytków miasta Zwoleń należą: kościół parafialny pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego z XVI wieku, gdzie w podziemiach spoczywają szczątki Jana Kochanowskiego, kaplica świętej Anny, pomnik Jana Kochanowskiego z Urszulką, pomnik Władysława II Jagiełły, pomnik świętego Jana przy ulicy świętego Jana, ściana straceń przy ulicy Jana Kochanowskiego. Poza pięknymi zabytkami miasto szczyci się posiadaniem najlepszej pracowni regeneracji turbosprężarek w okolicy. Słynie ona z nowoczesnych maszyn i profesjonalnego podejścia do klienta, co przebija ją spośród innych tego typu firm. Dodatkowy atut pracowni regeneracji turbosprężarek w Zwoleniu to niska cena, która została zawarta w tabeli poniżej, która została stworzona dla komfortu klientów.


Regeneracja Turbiny Zwoleń


 


Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Zwoleniu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Władysława Jagiełły 10
Kod pocztowy: 26-700, Zwoleń
Współrzędne GPS:
N 51° 21' 20.83'' E 21° 34' 57.968''

Turbosprężarka po demontażu w specjalistycznej pracowni z Zwolenia Naprawiona ze Zwolenia turbina samochodowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zwoleniu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zwoleniu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zwoleniem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zwolenia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zwoleń 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zwoleniu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zwoleń)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zwoleniu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zwolenia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zwolenia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-700 Zwoleń Praga Aleja Jana Pawła II ZWO01A 51.355930/21.594971 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.