Localizations image

Kod 22-100 Chełm – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Chełmie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.85

W mieście Chełm znajduje się serwis, który zajmuje się regeneracją turbosprężarek. Od początku - turbosprężarka to maszyna wirnikowa, która składa się z turbiny i sprężarki, głównym zadaniem turbosprężarki jest doładowanie silnika spalinowego – turbina zasilana jest spalinami z silnika, a sprężone powietrze przez sprężarkę ma za zadanie zasilać silnik. Zwiększenie sprawności i mocy silnika przez wtłoczenie dodatkowego powietrza do komory spalin to główne zadanie turbosprężarki. Dzięki temu poprawiają się osiągi względem silnika wolnossącego, wynika to z tego, że sprężarka jest w stanie podać więcej powietrza do komory spalania, co umożliwia podanie większej ilości paliwa, niż jest to w stanie zrobić ciśnienie atmosferyczne. Główne zalety turbosprężarki to: wzrost wysilenia, lepsza charakterystyka silnika, lepsze opłukanie cylindra ze spalin oraz nie występuje odczuwalny spadek mocy w miarę spadku ciśnienia atmosferycznego.


Jak w Chełmie zregenerować turbosprężarkę?

Zachęcamy do zapoznania się z usługami regeneracji turbosprężarek w Chełmie. Autoryzowany serwis samochodowy wyposażony jest w najnowsze i równocześnie najbardziej zaawansowane wyważarki. Turbosprężarka podawana jest badaniu działania zmiennej geometrii, sterownika elektrycznego, a także zaworu upustowego. Na każdą zregenerowaną turbosprężarkę w Chełmie, udzielamy Państwu 12-miesięcznej gwarancji, bez względu na liczbę pokonanych kilometrów. Poniżej w cenniku dla Chełma, znajdują się najniższe ceny za regeneracje turbosprężarki, wyważanie tubo, czyszczenie turbin oraz naprawę zmiennej geometrii.

Chełm to miasto zlokalizowane we wschodniej Polsce, w województwie lubelski, 42 kilometry od granicy z Białorusią oraz 27 kilometrów od granicy z Ukrainą. Chełm został założony w X wieku, a prawa miejskie nadano mu w roku 1392. Powierzchnia Chełma wynosi 35 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców to około 64 tysiące osób.

Przez Chełm przebiega droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszewKaliszSieradzŁask → Piotrków Trybunalski → SulejówOpoczno → Radom → ZwoleńPuławyPiaski → Chełm → Dorohusk).

 


Regeneracja Turbiny Chełm

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Chełmie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
aleja I Armii Wojska Polskiego 41A
Kod pocztowy: 22-100, Chełm
Współrzędne GPS:
N 51° 7' 41.249'' E 23° 28' 23.225''


lub

Ul. Zachodnia 19
Kod pocztowy: 22-100 Chełm

Turbosprężarka po naprawie w specjalistycznej pracowni w Chełmie Całkowicie wyczyszczone z zabrudzeń turbo otrzymane z Chełma

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Chełmie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Chełmie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Chełmem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Chełmu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Chełm 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Chełmie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Chełm)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Chełmie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Chełmu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Chełmu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
22-100 Chełm Osiedle Słowackiego Kolejowa CHE02N 51.138760/23.485790 Wyszukaj
22-100 Chełm Osiedle XXX-lecia Lwowska CHE02A 51.126049/23.467390 Wyszukaj
22-100 Chełm Osiedle Malowane Rejowiecka CHE01ML 51.144520/23.454880 Wyszukaj
22-100 Chełm Pilichonki Rejowiecka CHE01N 50.105431/19.200260 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.