Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 59-170) Przemkowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Turbina do regeneracji w mieście Przemków? Dla nowoczesnego serwisu regeneracji turbosprężarek to nic strasznego. Właściciele diesli powinni wiedzieć, jak ważną częścią w ich silnikach jest turbina, ponieważ to ona daje moc autu. Z tego względu warto zadbać i nauczyć się prawidłowo użytkować to auto, przede wszystkim trzeba pamiętać o regularnej wymianie oleju na olej dobrej jakości i dbanie o jego prawidłowy poziom, gdyż coraz częściej turbiny ulegają awarii z powodu zaniedbania auta pod względem wymiany oleju.


Nowa turbina, czy regeneracja w serwisie w Przemkowie?

Samo miasto Przemków położone jest w województwie dolnośląskim, w powiecie polkowickim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Przemków. Pierwsze informacje o osadzie na terenach Przemkowa pochodzą z 1015 roku, a samo miasto zostało założone w 1280 roku na prawie niemieckim przez księcia Przemka, prawo miejskie Przemów uzyskał w roku 1280, utracił w 1946 i odzyskał ponownie dopiero w 1959 roku. Powierzchnia miasta Przemków to około 6,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6500 osób.


Przez miasto Przemków przebiega droga wojewódzka numer 328 (Nowe Miasteczko → Przemków → ChocianówChojnówZłotoryja → Świerzawa → Wojcieszów → Marciszów) oraz droga krajowa numer 12 (Piotrków Trybunalski → SulejówOpoczno → Radom → ZwoleńPuławy → Lublin → ŚwidnikPiaskiChełm → Dorohusk).


Do najważniejszych zabytków Przemkowa zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z wieku XVIII, kościół ewangelicki, obecnie cerkiew prawosławna pod wezwaniem świętego Michała Archanioła z XVIII wieku, plebania z XVIII wieku, cmentarz parafialny z XVIII wieku, dworzec Przemków Miasto z XX wieku. Gospodarka Przemowa opiera się głównie na małych przedsiębiorstwach przemysłowych i firmach usługowych. Oczywiście w Przemkowie najbardziej znany jest serwis regeneracji turbosprężarek, który przyciąga do miasta tłumy posiadaczy diesli. Wszystko to ze względu na profesjonalne maszyny i najlepsze wyniki pod względem jakości zregenerowanych turbin w powiecie. Ceny, jakie oferuje serwis w Przemkowie za regenerację turbiny, znajdują się w cenniku poniżej.

Układ turbodoładowania po regeneracji w specjalistycznej pracowni w Przemkowie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Przemkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Przemkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Przemkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Przemkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Przemków 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Przemkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Przemków)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Przemkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Przemkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Przemkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
59-170 Przemków Górczyn Rybna PMK02N 51.542091/15.756610 Wyszukaj
59-170 Przemków Młynów Szprotawska PMK01N 51.526230/15.784170 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.