Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 26-300 Opoczno

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.89

Zregeneruj turbinę w Opocznie już dziś, w najlepszym serwisie w okolicy! Miasto Opoczno może pochwalić się najlepszym i najnowocześniejszym serwisem regeneracji turbosprężarek w mieście, który to przyciąga wszystkich okolicznych posiadaczy diesli, z zepsutą turbiną. Najczęściej do serwisu trafiają turbiny uszkodzone z powodu braku oleju silnikowego, z powodu jego zanieczyszczenia, czy też ze względu na to, że turbina uległa awarii przez jakieś ciało obce, które wypadło z silnika.


Dojazd do serwisu w Opocznie jest tak prosty, jak regeneracja turbosprężarek

Chcąc dojechać do serwisu regeneracji turbosprężarek w Opocznie, warto skorzystać z drogi wojewódzkiej numer 726 (Rawa Mazowiecka → Inowłódz → Opoczno → Żarnów) oraz z drogi krajowej numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszew → Kalisz → SieradzŁask → Piotrków Trybunalski → SulejówOpoczno → Radom → Zwoleń PuławyPiaskiChełm → Dorohusk).

Jeśli chodzi o miasto Opoczno, to znajduje się ono w województwie łódzkim, w powiecie opoczyńskim, nad rzeką Wąglanką. Dawniej miasto należało do Korony Królestwa Polskiego, a pierwsze informacje na temat miasta przypadają na rok 1284. W 1365 roku z ręki Kazimierza wielkiego nadano przywilej miastu, dzięki któremu przeszło z prawa średzkiego, na prawo magdeburskie. Obszar, który zajmuje miasto Opoczno to około 25 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców miasta to około 21780 osób. Interesując się zabytkami w mieście Opoczno, na pewno warto odwiedzić miejsca takie jak: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Bartłomieja, zamek, będący obecnie muzeum z XIV wieku, Zamek w Opocznie, dom Esterki przy rynku, mury obronne i bramy miejskie miasta. Warto też wspomnieć o bardzo dobrze rozwijającym się przemyśle w mieście, związanym z cegielnią i cementownią. Jedynym minusem miasta jest fakt, że znajduje się ono w czołówce rankingu najbardziej zanieczyszczonych miast pod względem powietrza w Polsce.

Pamiętaj, że poisadając uszkodzoną turbinę w mieście Opoczno, warto skierować się do serwisu regeneracji turbosprężarek, który zajmuje się profesjonalną diagnostyką i regeneracją turbin.W tabeli poniżej znajduje się cennik zawierający najlepsze ceny za naprawy i regenerację turbin w mieście Opoczno.


Regeneracja Turbiny OpocznoSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Opocznie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Plac Kościuszki 1
Kod pocztowy: 26-300, Opoczno
Współrzędne GPS:
N 51° 22' 34.107'' E 20° 17' 21.731''


lub

Ulica: Westerplatte 1M
Kod pocztowy: 26-300 Opoczno

Układ turbodoładowania przed wymianą w nowoczesnej pracowni w Opocznie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Opocznie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Opocznie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Opocznem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Opoczna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Opoczno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Opocznie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Opoczno)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Opocznie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Opoczna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Opoczna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-300 Opoczno Stare Miasto Bolesława Limanowskiego POP-OPC3 51.373489/20.283970 Wyszukaj
26-300 Opoczno Śmiglówka Piotrkowska OPC01A 51.375900/20.272881 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.