Localizations image

Zregeneruj turbinę Peugeot w jednym z dostępnych warsztatów – zadzwoń i sprawdź

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W jakim miejscu należy się kierować, po to, by najlepiej zregenerować turbosprężarkę po wyjęciu z pojazdu z logo Peugeot?

W celu renowacji turbosprężarki z auta marki Peugeot polecamy udać się do największego w kraju warsztatu regeneracji układów turbodoładowania, gdzie fachowcy od ręki zregenerują części, które uległy awarii.

Czym odznacza się procedura regeneracji turbiny z samochodów marki Peugeot w naszym profesjonalnym oraz autoryzowanym warsztacie?

Poszczególne etapy realizowane w pracowni remontu turbosprężarek prezentują się w samochodach marki Peugeot w następujący sposób:
 • Odbieramy zepsute turbo bezpośrednio od klienta bądź od pracownika firmy kurierskiej, z jakiego usług warto skorzystać w naszym zakładzie. Stwarza to szansę oddania turbosprężarek do renowacji bez konieczności wyjazdu do warsztatu.
 • Wykonujemy dokładną diagnostykę turbin w celu wykrycia powodów wystąpienia usterki i skali uszkodzeń.
 • Regenerujemy niesprawne turbiny z aut marki Peugeot na przeznaczonych do tego maszynach.
 • Dostarczamy działające turbosprężarki z samochodów osobowych z koncernu Peugeot do rąk klienta bez pośredników lub odsyłamy na wskazany przez niego adres dzięki możliwości usługi firmy kurierskiej.
 • Do turbiny po naprawie dołączamy gwarancję na piśmie bez limitu kilometrów.

Jaka cena wiąże się z naprawą systemu doładowania z auta produkcji Peugeot w naszym warsztacie?

Opłata, którą należy uiścić za renowację układu doładowania z pojazdu marki Peugeot jest uzależniona od rozległości uszkodzeń turbosprężarki; darmowo natomiast realizujemy kontrolę systemu doładowania.

Jak najlepiej przywieźć turbinę z auta z logo Peugeot do pracowni, gdzie zostanie wykonana naprawa zepsutych elementów?

Najszybszym i najbardziej komfortowym sposobem oddania układu doładowania do serwisu jest skorzystanie z dostępności kuriera, którego nasi pracownicy zarezerwują dla Państwa. Do zakładu można także przyjechać osobiście, przywożąc układy turbodoładowania po wymontowaniu z auta

Czy renowacja układu doładowania jest dostępna w samochodach produkcji Peugeot dla wszelkich rodzajów turbosprężarki?

Fachowcy zgodnie twierdzą, iż renowacja turbiny w pojazdach z koncernu Peugeot jest dostępna w praktyce w każdym wariancie turbiny, możemy zatem poddać naprawie:
 • Układy doładowania szeregowych i równoległych,
 • Turbiny VGT – o zmiennej geometrii,
 • Turbosprężarki bez VTG.

Które oznaki stanowią dla użytkownika auta produkcji Peugeot komunikat o tym, że doszło do usterki turbiny?

Typowe i najczęściej ujawniające się symptomy nieprawidłowego działania turbosprężarki to:
 • zmniejszona moc,
 • czarny dym z wydechu,
 • unieruchomienie pojazdu,
 • konieczność częstszego tankowania,
 • nierówna praca silnika.

Dlaczego w turbosprężarkach z pojazdów marki Peugeot renowacja będzie przeprowadzona najlepiej w autoryzowanym zakładzie?

Na temat tego, że to korzystne, by skorzystać z możliwości naszego warsztatu świadczą następujące argumenty:
 • Dysponujemy najnowocześniejszym serwisem w skali kraju.
 • Naprawiamy turbo wykorzystując tylko oryginalne części.
 • Pracownia może pochwalić się autoryzacjami światowych producentów.
 • Regenerujemy turbosprężarki za niskie ceny.
 • Stawiamy na jak najlepsze wykształcenie naszych pracowników, a także na najwyższej klasy sprzęt.
 • Naprawione w serwisie elementy obejmujemy gwarancją.

Założycielem firmy Peugeot był właściwie już Jean Pierre Peugeot w 1810 roku, otwierając zakłady mechaniczne w Sochaux. W roku 1886, synowie założyciela rozpoczęli produkcję rowerów. Dopiero wnuk Jean’a, inżynier Armand Peugeot zdecydował, że zakłady w Sochaux powinny rozpocząć produkcję samochodów. Pierwszy z nich pojawił się już w roku 1889 i był on napędzany parą wodną. Jednakże pierwszy samochód z silnikiem spalinowym (konstrukcji Daimlera) powstał w 1891 roku, dlatego też wielu uważa ten rok, za rok powstania firmy Peugeot. W 1903 roku wyprodukowano pierwszy motocykl, a w 1912 roku pierwszy samochód ciężarowy. W 1912 roku otworzono nową fabrykę pod nazwą Peugeot w tym samym mieście – Sochaux, która do dziś zajmuje się produkcją samochodów. W latach przedwojennych a także po, najskuteczniejszą formą marketingu, był udział w sportach motorowych. Peugeot angażował się w rajdy oraz wyścigi na torach, często wygrywając je, co przyczyniało się do wzrostu popularności tej marki. Podczas wyścigu Indianapolis 500 w 1913 roku, samochód Peugeot napędzany był silnikiem, który posiadał cztery zawory na cylinder.

Turbosprężarka po pełnej regeneracji do auta marki Peugeot
Przebieg regeneracji turbo do aut marki Peugeot


Peugeot oraz dostępność usługi regeneracji turbo

Po zakończeniu I wojny światowej, zwiększa się produkcja samochodów w fabryce Peugeota. W 1929 roku powstał pierwszy model oznaczony trzema cyframi: Peugeot 201. W wyniku wybuchu II wojny światowej, produkcja samochodów została przerwana do 1948 roku, w którym to wypuszczono nowy model o nazwie 203, który był produkowany nieprzerwanie aż do 1960 roku. W 1959 roku francuska marka sięgnęła po silnik wysokoprężny i tak powstał pierwszy model Peugeota napędzany silnikiem diesla – 403. W latach 60’ francuska firma uznawana była za producenta aut luksusowych, z kolei w latach 70’ i 80’ jako producent samochodów popularnych. W 1976 roku Peugeot wykupił aż 90% akcji Citroena, tworząc tym samym koncern PSA. Od tego momentu, francuska marka rozpoczęła produkcję wielu modeli samochodów osobowych. W 2008 roku wyprodukowano 50-milionowy egzemplarz z lwem na masce. Obecnie firma Peugeot produkuje samochody osobowe w 24 fabrykach, ulokowanych na całym świecie. 

regeneracja turbin Peugeot
Miejsce montażu oraz demontażu turbin dla Peugeot

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Peugeot

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Peugeot 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Peugeot 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Peugeot 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Peugeot 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Peugeot (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Peugeot)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Miasta

 • Brak miast do wyświetlenia
Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.