Localizations image

Gdzie w (32-065) Miękini zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Czy na pewno na terenie Miękini w województwie małopolskim dacie radę zregenerować swoje uszkodzone turbo? Tak w Miękinie naprawicie turbosprężarkę dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek, to właśnie tutaj znajduje się wykaz mechaników, umiejących regenerować turbiny. Miękina to wioska sytuująca się na terenie województwa małopolskiego, w powiecie krakowskim, na terytorium gminy Krzeszowice, nad potokiem Miękinia oraz na wschodnim stoku Miękińskiej Góry. Liczba mieszkańców dla Miękini wynosi ponad 1200 osób.


Regeneracja turbin samochodowych dla Miękini

Przez miejscowość Miękinia przebiega ciąg drogi krajowej numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom). Drogami w Mięknie mknie każdego dnia bardzo duża liczba samochodów osobowych, spośród których zdecydowana większość posiada zamontowaną w osprzęcie silnika turbosprężarkę. Gdy w naszej turbinie dojdzie z niewiadomych powodów do jakiejkolwiek usterki, należy jak najprędzej udać się do autoryzowanego serwisu, specjalizującego się w regeneracjach turbo, w Miękinie na szczęście taki warsztat istnieje. Do zadań zakładu mechanicznego z Miękini należą: analiza uszkodzeń turbiny, remont uszkodzonych elementów turbin, czyszczenie turbosprężarek za pomocą myjek ultradźwiękowych, regeneracja turbo i naprawa turbin przy pomocy specjalistycznych maszyn niemieckiej marki Schenck oraz montaż i demontaż turbosprężarek. Do naprawionej przez tutejszych mechaników turbiny dołączana jest dwunastomiesięczna gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów oraz protokół wyważania z wyważarki wysokoobrotowej.

Dokładne ceny za wymienione powyżej usługi dla miejscowości Miękinia znajdą Państwo w zamieszczonej przez nas tabeli. Ważne jest szybkie dokonanie naprawy turbo w celu uniknięcia innych poważnych awarii samochodu, takich jak na przykład zatracie silnika lub uszkodzenia filtra DPF.

Układ turbodoładowania przed oddaniem do klienta na stole w pracowni z Miękini Naprawiona w odpowiedni sposób turbina otrzymana od klienta z Mięknini

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Miękini

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Miękini 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Miękinią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Miękini 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Miękinia 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Miękini 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Miękinia)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.