Localizations image

Zregeneruj turbinę Honda w jednym z dostępnych warsztatów – zadzwoń i sprawdź

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Dokąd udać się, aby warto się pokierować, aby najszybciej naprawić elementy układu doładowania po wyjęciu z auta marki Honda?

W celu naprawy turbosprężarki z samochodu osobowego marki Honda rekomendujemy pokierować się do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbin, w którym fachowcy szybko wyremontują części, które uległy awarii.

Jakimi etapami charakteryzuje się procedura naprawy turbosprężarek z pojazdów marki Honda w naszym specjalistycznym oraz nowoczesnym serwisie?

Kolejne fazy przeprowadzane w zakładzie regeneracji turbosprężarek wyglądają w samochodach marki Honda w następujący sposób:
 • Odbieramy niesprawne systemy turbodoładowania bezpośrednio od zleceniodawcy lub od kuriera, z którego oferty warto skorzystać w naszym serwisie. Stwarza to opcję dostarczenia turbin do remontu bez konieczności przyjeżdżania do serwisu.
 • Realizujemy kompleksową weryfikację turbin w celu wykrycia powodów wystąpienia uszkodzenia oraz skali uszkodzeń.
 • Regenerujemy niesprawne turbo z pojazdów z logo Honda na zaawansowanych technologicznie maszynach.
 • Przekazujemy zregenerowane układy doładowania z samochodów z fabryki Honda do klienta bez pośredników lub wysyłamy na jego adres dzięki możliwości usługi firmy kurierskiej.
 • Do turbiny po regeneracji załączamy pisemną gwarancję pozbawioną limitu przejechanych kilometrów.

Jaka opłata wiąże się z przeprowadzeniem renowacji systemu doładowania z pojazdu z fabryki Honda w specjalistycznym zakładzie?

Kwota, jaką należy zapłacić za usługę regeneracji turbo z auta marki Honda jest uzależniona od rozległości awarii turbo; bezpłatnie natomiast realizujemy kontrolę układu doładowania.

Jak najszybciej dotransportować turbosprężarki z auta koncernu Honda do zakładu, w którym zostanie zrealizowana naprawa zepsutych części?

Najlepszym i najbardziej komfortowym sposobem oddania systemu doładowania do serwisu będzie skorzystanie z usługi pracownika firmy kurierskiej, którego nasi pracownicy zarezerwują dla Państwa. Do serwisu można również udać się osobiście, przywożąc turbiny po demontażu z auta

Czy regeneracja turbiny jest realna w samochodach z koncernu Honda dla wszelkich wersji układu doładowania?

Nasi pracownicy zgodnie twierdzą, iż regeneracja turbo w autach produkcji Honda jest dostępna zasadniczo w każdym wariancie systemu doładowania, możemy zatem poddać regeneracji:
 • Układy turbosprężarek Bi i Twin turbo,
 • Turbosprężarki o zmiennej geometrii VTG,
 • Turbiny bez VNT.

Które oznaki stanowią dla kierowcy samochodu marki Honda komunikat na temat tego, że wystąpiła awaria systemu doładowania?

Charakterystyczne i częstokrotnie ujawniające się symptomy niesprawności w obrębie turbosprężarki to:
 • spadek mocy,
 • zwiększone dymienie,
 • trudności z odpaleniem samochodu,
 • wzrost zużycia paliwa,
 • skoki obrotów silnika.

Co świadczy o tym, że w układach turbodoładowania z samochodów koncernu Honda renowacja zostanie przeprowadzona najbardziej skutecznie w specjalistycznym serwisie?

Na temat tego, iż opłacalne jest, aby skorzystać z usługi autoryzowanego serwisu świadczą następujące przesłanki:
 • Dysponujemy najnowocześniejszym serwisem w skali kraju.
 • Korzystamy jedynie z oryginalnych części turbo.
 • Posiadamy autoryzacje najistotniejszych producentów części samochodowych.
 • Regenerujemy turbosprężarki za niskie ceny.
 • Nasi pracownicy to specjaliści, którzy stale doskonalą swoje umiejętności w zakresie diagnostyki oraz naprawy turbosprężarek.
 • Każda usługa wiąże się z objęciem naprawionych elementów gwarancją.

Modele samochodu Honda:

Początki istnienia tego wielkiego koncernu motoryzacyjnego sięgają roku 1946 kiedy Soichiro Honda zakłada firmę Honda R&D Corporation mającej na celu produkowanie silników spalinowych oraz maszyn i urządzeń. Dwa lata później zakład został przemianowany na Honda Motor Company i skupił się na produkcji motocykli napędzanych niewielkimi oszczędnymi silnikami. Było to bardzo trafne posunięcie, bo w powojennej zniszczonej Japonii brakowało zarówno pieniędzy jak i ropy naftowej, więc lekkie ekonomiczne pojazdy bardzo dobrze przyjęły się na tamtejszym rynku.

Regeneracji uszkodzonej turbiny z Hondy - proces regeneracji
Zregenerowane turbosprężarki z aut marki Honda


Co zrobić z turbiną do regeneracji w aucie marki Honda?

W 1949 roku postał pierwszy motor hondy Dream D o mocy 3 KM. Powstaje też czterosuwowy silnik Hondy o mocy 2,5 KM, który znajduje zastosowanie także w małych ciągnikach i pompach wodnych. Kolejne lata przynoszą dalszy rozwój motorów serii Dream. Powstają też wersje sportowe motocykli, które wkrótce zdobywają swoje pierwsze sukcesy w sportach motorowych. Dzięki tym sukcesom marka Hondy staje się znana na całym świecie. W 1958 roku zostaje otwarty w USA oddział firmy American Honda Company, gdzie zadebiutuje bardzo popularny motocykl C100 CuperCub. Jednocześnie trwają prace nad pierwszym samochodem, które zostaną zakończone w 1960 roku. W 1963 roku zjeżdża z fabryki Honda T360 będąca lekkim autem dostawczym. Jak przystało na firmę z aspiracjami sportowymi powstaje w tym czasie także dwudrzwiowy roadster S500 z silnikiem o mocy 44 KM. Podobnie jak w przypadku motocykli także auta sportowe Hondy zaczęły zdobywać sukcesy. Na początku lat 70-tych Honda rozpoczęła prace nad stworzeniem oszczędnego silnika CVCC, który  przystosowany był do spalania bardzo ubogich mieszanek. Był to strzał w dziesiątkę, bo wkrótce nastąpił w Ameryce kryzys energetyczny oraz wprowadzono tam rygorystyczne norm dotyczące emisji spalin. Dzięki silniki CVCC Honda była w końcu gotowa na podbój tamtejszego rynku. Wprowadzony do USA model Civic chociaż mniejszy w porównaniu z wielkimi autami amerykańskimi dzięki swojej ekonomiczności z powodzeniem konkurował z paliwożernymi samochodami innych firm. Idąc naprzeciw przyzwyczajeniom Amerykanów Honda idzie za ciosem i prezentuje na tamtym rynku już bardziej przestronny model Accord, który w latach 1982-1997 była nieprzerwalnie najlepiej sprzedającym się samochodem japońskim na tamtym rynku. W latach 80-tych zaczyna się też powolna ekspansja Hondy na wymagający rynek europejski. Pomaga w tym kooperacja Hondy z brytyjskim Roverem oraz rozwijanie sieci sprzedaży w Włoszech i Francji. Lata 90-te Honda kontynuuje dalszą budowę sieci dystrybucji i rozwoju w Europie. Powstają też w Anglii pierwsze zakłady montażowe. Największą popularność w Europie zdobywa Honda Civic. Japoński potentat aktywnie uczestniczy w badaniach nad alternatywnymi sposobami napędu samochodów co udowadniają jednostki hybrydowe z powodzeniem wprowadzane do samochodów Hondy.

 

regeneracja turbin Honda
Turbo w Hondzie i jego regeneracja

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Honda

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Honda 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Honda 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Honda 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Honda 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Honda (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Honda)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Miasta

 • Brak miast do wyświetlenia
Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.