Localizations image

Regeneracja turbosprężarek do samochodów marki Honda, model Thats

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Dokąd udać się, aby należy się kierować, po to, by najlepiej poddać naprawie układ doładowania po wyjęciu z auta marki Honda model Thats?

W celu renowacji turbosprężarek z samochodu osobowego z logo Honda model Thats podpowiadamy, aby wybrać się do autoryzowanego serwisu renowacji turbosprężarek, w którym fachowcy od ręki naprawią zepsute turbo.

Jakim przebiegiem odznacza się proces renowacji turbosprężarek z pojazdów z logo Honda model Thats w nowoczesnym i specjalistycznym warsztacie?

Poszczególne fazy wykonywane w zakładzie renowacji układów turbodoładowania przedstawiają się w samochodach z logo Honda model Thats następująco:
 • Przyjmujemy uszkodzone turbiny prosto od klienta lub od pracownika firmy kurierskiej, z którego oferty warto skorzystać w naszym serwisie.
 • Realizujemy dokładną diagnostykę turbosprężarek w celu znalezienia skali uszkodzeń oraz powodów wystąpienia uszkodzenia.
 • Czyścimy niedziałające układy doładowania z samochodów osobowych z logo Honda model Thats na profesjonalnych przyrządach stanowiących wyposażenie naszego zakładu.
 • Po realizacji zaawansowanej usługi, jaką jest regeneracja układów turbodoładowania, przekazujemy naprawione układy doładowania z pojazdów marki Honda model Thats do klienta bezpośrednio lub wysyłamy na podany przez niego adres dzięki możliwości usługi firmy kurierskiej.
 • Do części po renowacji dołączamy pisemną gwarancję pozbawioną limitu przejechanych kilometrów.

Jaka cena wiąże się z naprawą systemu doładowania z samochodu z logo Honda model Thats w autoryzowanym serwisie?

Opłata, jaką trzeba uiścić za renowację turbosprężarki z samochodu z logo Honda model Thats, zależy od kategorii uszkodzeń elementu; bezpłatnie natomiast wykonujemy diagnostykę systemu doładowania.

Jak najszybciej doręczyć turbosprężarki z samochodu z logo Honda model Thats do zakładu, w jakim przeprowadza się naprawę turbosprężarek?

Najbardziej dogodnym i najlepszym sposobem dostarczenia układu doładowania do warsztatu jest skorzystanie z usługi współpracującego z naszym zakładem pracownika firmy kurierskiej, którego pracownicy serwisu zarezerwują dla Państwa. Do pracowni można także samodzielnie przywieźć turbosprężarki wymagające diagnostyki.

Czy każdy typ turbosprężarek wyjętych z pojazdu marki Honda model Thats nadaje się do renowacji?

Wieloletnie doświadczenie w zakresie renowacji turbo w pojazdach z logo Honda model Thats pozwala opiniować, że można poddać naprawie prawie każdy rodzaj turbin, w tym:
 • Turbiny ze zmienną geometrią;
 • Systemy doładowania szeregowych i równoległych;
 • Turbosprężarki [240].

Jakiego rodzaju objawy informują o tym, że w samochodzie osobowym z logo Honda model Thats turbosprężarka pracuje nieprawidłowo z powodu uszkodzeń mechanicznych?

Specyficzne oraz często występujące przejawy nieprawidłowego działania systemu doładowania w aucie marki Honda model Thats to zazwyczaj:
 • dymienie,
 • zmniejszona moc,
 • większe zużycie paliwa,
 • trudności z odpaleniem samochodu,
 • nierówna praca silnika.

Co świadczy o tym, że w układach turbodoładowania z samochodów osobowych marki Honda model Thats remontem najlepiej zajmą się mechanicy z naszej pracowni?

Na temat tego, że warto skorzystać z oferty profesjonalnego serwisu, aby poddać remontowi układy doładowania z pojazdów z logo Honda model Thats, decydują kolejne przesłanki:
 • Po naprawie turbo klienci otrzymują gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.
 • W serwisie obsługą nowoczesnych urządzeń zajmuje się wykwalifikowana kadra.
 • Z regeneracją turbo wiążą się naprawdę niskie opłaty.
 • Możemy pochwalić się uzyskaniem autoryzacji światowych producentów związanych z turbo.
 • Korzystamy jedynie z oryginalnych części turbo
 • Posiadamy najlepiej rozwinięte w kraju zaplecze technologiczne w kwestii regeneracji turbosprężarek.
 • Oferujemy ekspresową regenerację turbosprężarek.

To kolejny po Hondzie Life samochód należący do japońskiej klasy tzw. „kei car”. Kategoria ta została stworzona jedynie w Japonii i dotyczy samochodów spełniających wymogi pod względem wielkości jak i mocy pojemności silnika. Auta „kei car” są w związku z tym na uprzywilejowanej pozycji pod kątem wysokości podatków i ubezpieczeń. Wadą tego rozwiązania jest posiadanie małego auta o niewielkiej mocy. Honda Thats produkowana była wyłącznie w Japonii z przeznaczeniem na tamtejszy rynek. Aby jak najefektywniej wykorzystać niewielkie gabaryty zewnętrzne samochód produkowany był jedynie jako 5-drzwiowy hatchback o pudełkowatej konstrukcji nadwozia. Honda ta posiadała także silnik benzynowy z turbodoładowaniem o pojemności 0.7l i mocy 64KM.

Turbina z Hondy Thats po serwisie
Serwis turbin z Hondy Thats


W przypadku awarii turbo z Hondy Thats najlepsza jest jego regeneracja

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Regeneracja turbiny w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Naprawa turbiny przez naszych inżynierów sprawi, że turbo będzie działało długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

Honda Thats 2002 – 2007

Benzynowe:

0.7 Turbo 64 KM ( E07ZT )

0.7 iDSi Turbo 64 KM ( P07AT )

regeneracja turbin Honda Thats

Turbo Honda Thats

Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężarki Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Honda Thats

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Honda Thats 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Honda Thats 318 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Honda Thats 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Honda Thats 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Honda Thats (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Honda)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.