Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Mąkowarsko

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Zapraszamy wszystkich mieszkańców wsi Mąkowarsko i okolic do skorzystania z usługi regeneracji turbosprężarki w naszej specjalistycznej pracowni zlokalizowanej w Stalowej Woli. Regenerujemy turbosprężarki firmy Borg Warner, Garrett, Holset, IHI, KKK, Mitsubishi, Schwitzer, Toyota i wiele innych. Wszystkie turbiny są rozmontowywane i czyszczone w piaskarkach a także myjkach wysokociśnieniowych i ultradźwiękowych. Następuje weryfikacja uszkodzonych elementów, które zostają wymienione na nowe. Wyważanie przebiega na zaawansowanych wyważarkach (niskoobrotowej i wysokoobrotowej) niemieckiej firmy Schenck, które zapewniają bardzo dokładne pomiary niewyważenia. Dzięki precyzyjnym pomiarom, nasi wykwalifikowani pracownicy mogą bardzo dokładnie korygować niewyważenie zespołu wirującego. Złożona turbosprężarka jest jeszcze poddawana badaniu działania zmiennej geometrii, zaworu upustowego lub sterownika elektronicznego za pomocą urządzeń Redat GateTest -3 oraz ATD-1. Na tak zregenerowane turbosprężarki udzielamy 12 – miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy wysłanie wymontowanej turbiny do naszej firmy za pomocą kuriera po wcześniejszych kontakcie telefonicznym. Wszelkie informacje odnośnie adresu jak i kontaktu z nami, znajdą Państwo w zakładce Kontakt na naszej stronie internetowej.


Regeneracja Turbiny Mąkowarsko

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Mąkowarsku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tucholska 29
Kod pocztowy: 86-013 Mąkowarsko
Współrzędne GPS:
N 53° 24' 20.276'' E 17° 48' 38.926'''

Układ doładowania po demontażu na stole w laboratorium w Mąkowarsku

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mąkowarsku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mąkowarsku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mąkowarskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mąkowarska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mąkowarsko 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mąkowarsku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mąkowarsko)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.