Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 86-013) Mąkowarsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Regeneracja i naprawa turbin we wsi Mąkowarsko dostępna w najlepszej cenie w nowoczesnym serwisie regeneracji turbosprężarek! Serwis w Mąkowarsku oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie, regeneracji turbosprężarek, dlatego też klienci kierują się właśnie tu. Serwis w Mąkowarsku dzięki specjalistycznym maszynom i nowoczesnym technologią oraz pracy na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta serwis uzyskuje najlepszy efekt finalny procesu regeneracji.


Jak przebiega proces regeneracji turbin w serwisie w Mąkowarsku?

Jeśli chodzi o samą wieś Mąkowarsko, to jest ona położona w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś Mąkowarsko liczy aktualnie około 1230 mieszkańców. Mąkowarsko podzielone jest na 5 integralnych części: Barlikowo, Kencerowo, Łakomowo, Rybkowo, Szmytowo. Jednym z zabytków wsi Mąkowarsko jest kościół parafialny pod wezwaniem świętego Wawrzyńca z końca wieku XVIII oraz cmentarz przykościelny.

Przez wieś Mąkowarsko przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 237 (CzerskTucholaGostycyn → Mąkowarsko) oraz krajowa numer 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → StrzelnoŚlesin → Konin → Kalisz → Ostrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica).

Mąkowarsko jest głównie ośrodkiem usługowym i drobnego przemysłu spożywczego. Jednak najbardziej wieś Mąkowarsko szczyci się posiadaniem w swoich granicach serwisu regeneracji turbosprężarek, do którego swoje turbiny oddaje mieszkańcy miasta, jak i okolicznych wiosek, co jest związane poniekąd z najlepszą ceną, ale także z najwyższą jakością wykonywanych usług. Usługi serwisu z Mąkowarska to: szczegółowa diagnostyka, czyszczenie i także regeneracja. Cennik dla wsi Mąkowarsko wraz ze szczegółowymi cenami za usługi został zamieszczony w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Mąkowarsko
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Mąkowarsku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tucholska 29
Kod pocztowy: 86-013 Mąkowarsko
Współrzędne GPS:
N 53° 24' 20.276'' E 17° 48' 38.926'''

Układ doładowania po demontażu na stole w laboratorium w Mąkowarsku Zregenerowane turbo samochodowe z Mąkowarska

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mąkowarsku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mąkowarsku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mąkowarskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mąkowarska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mąkowarsko 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mąkowarsku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mąkowarsko)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.