Localizations image

Kod 88-320 Strzelno – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Strzelnie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

Regeneracja turbosprężarek w mieście Strzelno tylko w najlepszym serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście. Cały proces diagnostyki turbo może być wykonany poprawnie tylko przy użyciu specjalistycznych maszyn, które to właśnie serwis w Strzelnie posiada, z tego też względu łatwo może znaleźć przyczynę uszkodzenia turbo.


W Strzelnie można oddać do regeneracji uszkodzoną turbinę

Samo miasto Strzelno położone jest w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie mogileńskim, 18 kilometrów od Inowrocławia i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Strzelno. Historia miasta Strzelno i jego założenie jest związane z osobą Piotra Włostowica i przypada na XIII wiek, natomiast prawa miejskie Strzelno uzyskało w roku 1231. Powierzchnia Strzela to około 4,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5700 osób.

Przez Strzelno przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 255 (Strzelno → Pakość), krajowa numer 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin → Miąskowo → MiłosławWrześniaGnieznoTrzemeszno → Wylatowo → Strzelno → Inowrocław → Toruń → BrodnicaLubawaOstróda), krajowa numer 25 (Bobolice → Biały Bór → CzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → Strzelno → Ślesin → Konin → Kalisz → Ostrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica) oraz krajowa numer 62 (Strzelno → RadziejówBrześć Kujawski → Włocławek → Płock → Wyszogród Nowy Dwór Mazowiecki → Pomiechówek → SerockWierzbicaWyszkówŁochówWęgrów → Drohiczyn → Siemiatycze).

Zabytki Strzelna to przede wszystkim: po norbertański kościół Świętej Trójcy i Najświętszej Marii Panny na górze świętego Wojciecha, rotunda świętego Prokopa, kamień świętego Wojciecha. Gospodarka Strzelna opiera się na handlu i usługach. Oprócz pięknych zabytków, na swoich terenach Strzelno posiada oczywiście jeden z najlepszych w powiecie serwis regeneracji turbosprężarek. Zajmuje się on czyszczeniem, wyważaniem i regeneracją turbo. Dodatkowo serwis w Strzelnie oferuje bardzo atrakcyjne ceny za regenerację, które dodatkowo zachęcają do wyboru opcji regeneracji zamiast zakupu nowej części, gdyż nowe turbo często to zbyt duży koszt dla użytkowników aut. Cennik dla miasta Strzelno znajduje się poniżej i zawiera szacowane koszty za usługę diagnistyki i regeneracji turbo.


Regeneracja Turbiny Strzelno

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Strzelnie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: św. Ducha 32
Kod pocztowy: 88-320 Strzelno
Współrzędne GPS:
N 52° 37' 42.522'' E 18° 10' 21.521''

Układ doładowania po regeneracji na stole w laboratorium z Strzelna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Strzelnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Strzelnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Strzelnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Strzelna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Strzelno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Strzelnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Strzelno)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Strzelnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Strzelna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Strzelna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
88-320 Strzelno Osiedle Piastowskie Powstania Wielkopolskiego STL01N 52.627831/18.173910 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.