Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 62-320) Miłosławiu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Najlepsze miejsce do regeneracji uszkodzonej turbiny w Miłosławiu? Wybierz się w Miłosławiu do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. W miłosławskim serwisie można szybko i w dobrej cenie zregenerować turbinę, co jest związane z posiadaniem przez serwis specjalistycznych maszyn do regeneracji. Cena regeneracji turbin jest o wiele niższa niż zakup nowej części, co jest związane z tym, że podczas regeneracji wymieniane są tylko niezbędne części, pomijając korpus, natomiast nowa turbina musi być wyprodukowana z bardzo trwałego drogiego tworzywa, dlatego też cena jest automatycznie o wiele wyższa.


Co zrobić z uszkodzoną turbosprężarką w Miłosławiu?

Jeśli chodzi o samo miasto Miłosław, to jest ono położone w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie wrzesińskim, na Równinie Wrzesińskiej i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Miłosław. Powierzchnia miasta Miłosław to około 4 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3590 osób. Pierwsze wzmianki na temat Miłosławia pochodzą z roku 1314, miasto prawa miejskie uzyskało w roku 1397. Najcenniejsze zabytki Miłosławia to przede wszystkim: kościół parafialny świętego Jakuba wybudowany w 1620 roku i przebudowany w XIX wieku, kościół ewangelicki z XIX wieku, zespół pałacowy z początku XIX wieku z pałacem, parkiem z pomnikowymi drzewami i pierwszym pomnikiem Juliusza Słowackiego na ziemiach polskich oraz oficyną neogotycką z połowy XIX wieku.

Przez Miłosław przebiega droga krajowa numer 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin → Miąskowo → Miłosław → WrześniaGnieznoTrzemeszno → Wylatowo → Strzelno → Inowrocław → Toruń → BrodnicaLubawaOstróda) oraz droga wojewódzka numer 441 (Miłosław → Borzykowo).

W Miłosławiu rozwija się głównie przemysł, swoją siedzibę ma tu Browar Fortuna, a dodatkowo jest tu zlokalizowany specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek. Klienci z uszkodzoną turbiną wybierają właśnie to miejsce ze względu na najwyższą jakość usług i bardzo atrakcyjną cenę dostosowaną do potrzeb klientów. Cennik dla miasta Miłosław wraz z cenami za poszczególne usługi znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny MiłosławSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Miłosławiu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Wiewiórowskiego 6
Kod pocztowy: 62-320 Miłosław
Współrzędne GPS:
N 52° 12' 8.761'' E 17° 29' 27.724''

Układ turbodoładowania przed demontażem na stole w pracowni z Miłosławia Zregenerowane w stu procentach turbo z Miłosławia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Miłosławiu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Miłosławiu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Miłosławiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Miłosławia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Miłosław 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Miłosławiu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Miłosław)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Miłosławiu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Miłosławia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Miłosławia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-320 Miłosław Maciejewo Poznańska MIO417 52.199490/17.481779 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.