Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (14-100) Ostródzie • 4 warsztatów z Ostródy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Regeneracja turbosprężarek oraz turbin w Ostródzie? Tak, jest to możliwe dzięki autoryzowanemu serwisowi samochodowemu, specjalizującemu się w regeneracji turbin do samochodów zarówno osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych, regeneracji turbosprężarek oraz naprawie zmiennej geometrii. Poniżej znajduje się cennik, dla Ostródy, z możliwie najniższymi cenami za wyżej wymienione usługi. Poniżej znajdą Państwo również formularz, przez który można zarezerwować dogodny dla Państwa termin na wykonanie usługi.

Najbardziej popularne awarie turbosprężarki to zbyt niskie ciśnienie oleju lub chwilowy brak smarowania, co zwiększa tarcie między wałkiem wirnika a łożyskiem, powodując przegrzanie i nadmierne zużycie tych elementów. To często doprowadza do pęknięcia przegrzanego wałka. Zdarza się również tak, że do turbiny dostaje się opiłek metalu lub inne ciała stałe, które blokują wirnik, wyginając i łamiąc łopatki. Wałek wirnika, który smarowany jest olejem, uszczelniony jest z dwóch stron metalowymi pierścieniami, jednak wraz z upływem czasu coraz więcej oleju ucieka z turbosprężarki do układu wydechowego oraz układu dolotowego. Jeżeli nieregularnie serwisujemy olej, to traci on swoje właściwości przez zanieczyszczenia, co powoduje zacieranie się łożyska i degradację uszczelnienia.


Dojazd do Ostródy, miasta wypoczynkowego, w którym można zregenerować turbo.

Na szczęście w większości przypadków w Ostródzie regeneracja turbosprężarki jest możliwa, dobór wirnika czy przetoczenie łożysk to tylko kwestia znalezienia odpowiedniego warsztatu, najlepiej wybrać ten w Ostródzie, koszt regeneracji uzależniony jest od stopnia zużycia turbosprężarki. Natomiast jeżeli nasza turbosprężarka jest solidnie zniszczona, to po prostu jej regeneracja się nie opłaca. Problem z naprawą turbosprężarek pojawia się także w przypadku tych o zmiennej geometrii, producenci teoretycznie nie przewidują jej naprawy. Ale niektóre warsztaty podejmują się tej operacji, muszą mieć wówczas profesjonalnych mechaników, ponieważ ustawienie sterowania wydajności turbiny to nie lada wyzwanie.

Ostróda to miasto zlokalizowane w województwie warmińsko–mazurskim, jest to również siedziba powiatu ostródzkiego. Ostróda jest położona na pojezierzu Iławskim, na Mazurach, nad jeziorem Drwęckim. Prawa miejskie zostało nadane Ostródzie w roku 1329. Powierzchnia Ostródy wynosi 14 kilometrów kwadratowych, a zamieszkiwana jest przez ponad 33 000 osób, co daje ponad 2500 osób na kilometr kwadratowy.

Przez Ostródę przebiega droga ekspresowa S7 (Straszyn → Gdańsk → Nowy Dwór Gdański → Elbląg → Ostróda → Olsztynek Nidzica Mława Płońsk Zakroczym Nowy Dwór MazowieckiŁomianki → Warszawa → Grójec → Radom → Skarżysko–KamiennaSuchedniów → Kielce → Chęciny Jędrzejów → Kraków → Myślenice → Lubień → Rabka), droga krajowa nr 16 (Dolna Grupa → Grudziądz Iława → Ostróda → Olsztyn Mrągowo Ełk Augustów → Pomorze → Poćkuny → Ogrodniki) oraz droga krajowa nr 15 (Trzebnica Milicz Krotoszyn Jarocin → Miąskowo → Miłosław Września Gniezno Trzemeszno → Wylatowo → Strzelno Inowrocław → Toruń → Brodnica Lubawa → Ostróda).

 


Regeneracja Turbiny Ostróda

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Ostródzie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Jana III Sobieskiego 3B/32
Kod pocztowy: 14-100, Ostróda
Współrzędne GPS:
N 53° 41' 42.49'' E 19° 57' 51.32''


lub

Ul: Stefana Jaracza 20
Kod pocztowy: 14-100 Ostróda

Turbosprężarka po przygotowaniu u fachowców w Ostródzie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ostródzie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ostródzie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ostródą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ostródy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ostróda 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ostródzie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ostróda)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Ostródzie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ostródy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ostródy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
14-100 Ostróda Osiedle Jagiełły Bolesława Chrobrego OST02A 53.688911/19.981291 Wyszukaj
14-100 Ostróda Centrum Jana Pawła II OST05N 53.698631/19.958420 Wyszukaj
14-100 Ostróda Osiedle Drwęckie Krzywa OST01N 53.716309/19.944731 Wyszukaj
14-100 Ostróda Zajezierze Hurtowa OST01A 53.692261/19.984310 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.