Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Ełk

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Ełk – warmińsko-mazurskie

 

W Ełku, w autoryzowanym serwisie samochodowym, możliwa jest regeneracją turbosprężarek. Zachęcamy do zapoznania się dokładniej z bogatą ofertą naprawy turbosprężarek. Najczęściej wykonywanymi usługami w Ełku są: czyszczenie turbin, wyważanie turbo, regeneracją turbosprężarki, a także naprawa zmiennej geometrii. Cennik, dla Ełku, za powyżej wymienione usługi znajduje się niżej.

Jeżeli zastanawiacie się, jakie są zalety silników doładowanych, to służymy pomocą. Wprowadzenie takich silników do powszechnego użytku w pojazdach ciężarowych oraz osobowych było ważnym momentem w historii motoryzacji. Od dawna konstruktorzy szukali możliwości zwiększenia sprawności silnika, poprzez zwiększenie jego mocy, ale jednocześnie obniżając zużycie paliwa. Obecnie, jak zresztą widać, większość pojazdów poruszających się po naszych drogach jest wyposażona w silniki doładowane, to znaczy, że konstruktorom udało się zrealizować swój cel. Taki silnik cechuje się większą mocą, a także momentem obrotowym, już w zakresie niskich prędkości obrotowych. Co więcej, silniki doładowane posiadające turbosprężarki obniżyły znacząco emisję szkodliwych substancji do atmosfery, stając się bardziej przyjaznymi dla środowiska. Wiadomo, że każdy niewłaściwie eksploatowany silnik bardzo szybko ulega awariom, tak jest też z silnikami turbodoładowanymi. Silniki z turbo są bardziej wyczulone na, chociażby zmiany oleju w silniku, czy filtrów powietrza. Jeśli turbosprężarka działa nieprawidłowo, to zaczynają się piętrzyć dla nas problemy, wynikające z czasu naprawy, a także kosztów z tym związanymi.

Ełk to miasto zlokalizowane w południowo–wschodniej Polsce, w województwie warmińsko–mazurskim, w powiecie ełckim. Powierzchnia Ełku wynosi około 21 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców znacznie przekracza 61 tysięcy. Ełk został założony w roku 1425, a dokładnie 20 lat później nadano mu prawa miejskie.

Na terenie miasta Ełk przecinają się drogi: droga krajowa numer 65 (Gołdap – Olecko – Ełk – Grajewo – Mońki – Białystok – Bobrowniki) z drogą krajową numer 16 (Dolna Grupa – Grudziądz – Iława – Ostróda – Olsztyn – Mrągowo – Ełk – Augustów – Pomorze – Poćkuny – Ogrodniki). Przejeżdżając przez Ełk, warto zobaczyć tutejsze zabytki, między innymi: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, Katedrę świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika, wieżę ciśnień, budynek sądu rejonowego oraz budynek szkoły artystycznej.

 


Regeneracja Turbiny

Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Jana Pawła II 3B
Kod pocztowy: 19-300, Ełk
Współrzędne GPS:
N 54° 9' 36.225'' E 19° 23' 54.161''


lub

Ul: Fromborska 27
Kod pocztowy: 82-300 Elbląg

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ełku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ełku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ełkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ełku 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ełk 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ełku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ełk)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.