Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 19-400 Olecku • Wyszukaj najlepszy warsztat z Olecka

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Regeneracja turbosprężarek w Olecku od ręki, dzięki nowemu warsztatowi zajmującemu się regeneracją turbin w szybkim czasie! Wymiana turbosprężarki na nową to duży koszt, dlatego też właśnie opcja regeneracji jest o wiele częściej wybierana przez użytkowników diesli, których turbina uległa awarii. Dzięki najlepszej w powiecie pracowni regeneracji turbosprężarek przywrócenie sprawności turbinie jest bardzo łatwe. Samo miasto Olecko znajduje się na mapie w północno-zachodniej części Polski, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olecki. Najstarsze ślady obecności ludzkiej na tych terenach pochodzą sprzed 11 tysięcy lat p.n.e., z czasów paleolitu. Miasto swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1560. Liczba mieszkańców obecnie zamieszkujących miasto to około 16460 osób, a powierzchnia miasta to około 11,6 kilometra kwadratowego.


Czy regeneracja turbin w Olecku jest dostępna?

Przez Olecko przebiegają drogi wojewódzkie i rakowe takie jak: wojewódzka 653 (Olecko → Bakałarzewo → SuwałkiSejny → Poćkuny), wojewódzka 655 (Kąp → Wydminy → Olecko → RaczkiSuwałki → Rutka-Tartak), krajowa 65 (Gołdap → Olecko → EłkGrajewoMońki → Białystok → Bobrowniki).

Miejsca, które warto zobaczyć w mieście to przede wszystkim: dawny kompleks zamkowy z czasów staropruskich, kościół Podwyższenia Krzyża Świętego najstarszy w Olecku, skocznia i molo drewniane z roku 1930, zabytkowy młyn wodny z 1895 roku, Hotel Kronpinz z początku XX wieku. Gospodarka miasta Olecko opiera się głównie na handlu, turystyce i przemyśle. Piękne zabytki oraz dobrze rozwinięty przemysł, skutkuje coraz większym zainteresowaniem miastem i coraz większym ruchem na drogach. Wśród podróżujących znajdują się też posiadacze diesli i to właśnie specjalnie dla nich powstał tu największy w Olecku warsztat zajmujący się regeneracją turbosprężarek, a dla rozeznania poniżej znajduje się cennik dla miasta.


Regeneracja Turbiny Olecko

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Olecku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: plac Wolności 28
Kod pocztowy: 19-400, Olecko
Współrzędne GPS:
N 54° 2' 10.064'' E 22° 30' 17.681''

Układ turbodoładowania przed wysyłką na stole w laboratorium w Olecku Zregenerowana turbosprężarka z Olecka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Olecku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Olecku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Oleckiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Olecka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Olecko 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Olecku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Olecko)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Olecku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Olecka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Olecka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
19-400 Olecko Kamienna POP-OLC1 54.034618/22.498960 Wyszukaj
19-400 Olecko Wojska Polskiego OLC01A 54.039799/22.495800 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.