Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 11-700 Mrągowo

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.82

Jadąc przez Mrągowo turbina padłą i potrzebuje regeneracji? Żaden problem, nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek ci w tym pomoże! Od niedawna w mieście funkcjonuje najlepsza pracownia regeneracji turbosprężarek, która przyciąga masę klientów, ze względu na znakomitą jakoś usług połączoną z najlepszymi cenami w mieście. Jednak, aby na przyszłość uniknąć wizyty w pracowni i awarii turbiny, warto zadbać o regularną wymianę oleju i prawidłowe użytkowanie auta.


Czy w Mrągowie jest dostępna opcja regeneracji uszkodzonych turbin?

Jeśli chodzi o informację na temat miasta Mrągowo, to znajduje się ono w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, którego jest siedzibą. Mrągowo jest głównie znane z corocznego Pikniku Country, który jest tu organizowany już od roku 1982, jest to również popularny ośrodek turystyczny i wypoczynkowy w tej części Mazur. Jeśli chodzi o historię miasta, to wiadome jest, że na początku XV wieku prawa miejskie miastu nadał wielki mistrz zakonu krzyżackiego Konrad von Jungingen. Tereny miasta Mrągowo to około 14,8 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to mniej więcej 21950 osób. Najważniejsze zabytki miasta Mrągowo to: ratusz z 1825 roku, strażnica Bośniacka z około XVIII wieku, cerkiew prawosławna wybudowana w roku 1895, kościół katolicki pod wezwaniem świętego Wojciecha w stylu neogotyckim wybudowany w roku 1860, apteka pod „Orłem” z XIX wieku. Dodatkowe atrakcje turystyczne to Amfiteatr nad jeziorem Czos z XX wieku, skwer Jana Pawła II, Miasteczko Mrongville w stylu Dzikiego Zachodu. Gospodarka Mrągowa opiera się na obsłudze handlowo-usługowej miasta i okolic, bardzo ważnym aspektem gospodarki jest również turystyka. Mrągowo znajduje się też w obszarze Warmińsko-Mazurkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Jeśli podczas wypoczynku na Mazurach w Mrągowie, turbina uległa awarii i nie wiesz, ile będzie kosztować jej regeneracja na miejscu, to poniżej znajduje się cennik dla miasta Mrągowo. Warto też pamiętać, że mrągowska pracownia posiada najlepsze opinie w powiecie, ze względu na najwyższą jakość usług regeneracji i czyszczenia turbo oraz dobrą cenę.


Do pracowni w Mrągowie można dojechać drogą wojewódzką numer 600 (Mrągowo → Kałęczyn → Szczytno), drogą wojewódzką numer 591 (Mrągowo → Kętrzyn → Barciany → Michałkowo), drogą krajową numer 16 (Dolna Grupa → Grudziądz → IławaOstróda → Olsztyn → MrągowoEłkAugustów → Pomorze → Poćkuny → Ogrodniki) oraz drogą krajową numer 59 (GiżyckoRyn → Mrągowo → Nawiady → Rozogi)


Regeneracja Turbiny Mrągowo
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Mrągowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Królewiecka 39
Kod pocztowy: 11-700 Mrągowo
Współrzędne GPS:
N 53° 52' 27.222'' E 21° 18' 12.575''


lub

Ul: Piaskowa 1c
Kod pocztowy: 11-700 Mrągowo

Turbosprężarka przed oddaniem do klienta w autoryzowanej pracowni w Mrągowie Naprawiona w stu procentach turbina z Mrągowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mrągowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mrągowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mrągowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mrągowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mrągowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mrągowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mrągowo)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Mrągowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Mrągowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Mrągowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-700 Mrągowo Osiedle Parkowe Bohaterów Warszawy POP-MRA4 53.874039/21.299320 Wyszukaj
11-700 Mrągowo Osiedle Brzozowe Brzozowa MRG01N 53.864170/21.293390 Wyszukaj
11-700 Mrągowo Osiedle Parkowe Wolności MRG01ML 53.877941/21.304331 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.