Localizations image

11-400 Kętrzyn • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Kętrzyna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

W Kętrzynie znajduje się serwis samochodowy, specjalizujący się w regeneracji turbosprężarek oraz turbo. Duża część samochodów w Polsce to pojazdy z silnikiem wysokoprężnym – diesle, pomimo dużej popularności aut, nie ma za dużo warsztatów, które specjalizują się w ich naprawie. Naprzeciw oczekiwaniom klientom wychodzi autoryzowany serwis samochodowy, w którym najczęściej wykonywane usługi to: regeneracja turbosprężarek, czyszczenie zmiennej geometrii, wyważanie turbo oraz naprawa turbin. Poniżej znajduje się cennik dla miasta Kętrzyn, z najniższymi cenami za powyżej wyliczone usługi.

Aktualnie turbosprężarki wykorzystywane są w zwykłych samochodach osobowych, zarówno w przypadku silników diesla, jak i benzynowych, natomiast kiedyś były one wykorzystywane tylko i wyłącznie w sportowych autach. Jak sama nazwa mówi turbosprężarka, składa się z turbiny oraz sprężarki, posiada ona dwa wirniki, które umieszczone są na wspólnym wale, pierwszy wirnik zamontowany jest w systemie wydechowym i zasilany poprzez spaliny, które trafiają tam z silnika, drugi natomiast zlokalizowany jest w przewodzie dolotowym. Wirnik ma szansę funkcjonować dzięki wyprofilowanym łopatkom, które wtłaczają do jednostki napędowej powietrze, którego ciśnienie jest o wiele wyższe niż ciśnienie atmosferyczne, właśnie to powoduje, że silnik w samochodzie z turbosprężarką pracuje efektywniej. Przypominamy również, że naprawa turbosprężarki w Kętrzynie, wykonana profesjonalnie potrafi trwać do kilku godzin, więc wybierajmy dobrze, a nie najtaniej.


Zregeneruj turbosprężarkę w Kętrzynie dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek

Kętrzyn to miasto zlokalizowane w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie kętrzyńskim. Kętrzyn został założony w roku 1329, a prawa miejskie nadano mu niecałe 30 lat później. Powierzchnia Kętrzyna wynosi 10 kilometrów kwadratowych, a zamieszkiwany jest przez aż 27 600 osób.

Zabytki, znajdujące się w Kętrzynie to: Bazylika Mniejsza świętego Jerzego, kościół świętego Jana, Szkoła Wielka, zamek krzyżacki, neogotycki kościół świętej Katarzyny, cerkiew prawosławna Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy, neogotycki ratusz z XIX wieku, klasycystyczna loża masońska oraz Stara Synagoga.


Regeneracja Turbiny Kętrzyn

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kętrzynie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Wojska Polskiego 23
Kod pocztowy: 11-400, Kętrzyn
Współrzędne GPS:
N 54° 4' 57.677'' E 21° 22' 19.116''


lub

Ul: Królowej Jadwigi 9
Kod pocztowy: 11-400 Kętrzyn

Turbosprężarka po serwisie w nowoczesnej pracowni z Kętrzyna Naprawiona przez fachowców turbina z Kętrzyna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kętrzynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kętrzynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kętrzynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kętrzyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kętrzyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kętrzynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kętrzyn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kętrzynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kętrzyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kętrzyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-400 Kętrzyn Budowlana KTR02N 54.079319/21.387310 Wyszukaj
11-400 Kętrzyn Osiedle Willowe Gdańska KTR01N 54.081261/21.357050 Wyszukaj
11-400 Kętrzyn Osiedle Piastowskie Władysława Łokietka KTR03N 54.090591/21.379959 Wyszukaj
11-400 Kętrzyn Osiedle Sikorskiego Urocza KTR966 54.081470/21.366770 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.