Localizations image

Wybierz najlepszy warsztat zajmujący się marką Mazda i zregeneruj turbosprężarkę

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Modele samochodu Mazda:

Firma Mazda powstała w 1920 roku pod nazwą Toyo Cork Kogyo przez Jurijo Matsuda. Początkowo firma ta zajmowała się produkcją obrabiarek. W 1931 roku pojawiły się pierwsze pojazdy tej firmy. Były to małe, trzy kołowe pojazdy o nazwie Mazda-go. Wszystkie 66 wyprodukowanych egzemplarzy bardzo szybko się rozeszło, dlatego w kolejnym roku zwiększono produkcję oraz obszar sprzedaży o Chiny.

Turbina z Mazdy z nowymi elementami
Serwisowana turbosprężarka do auta marki Mazda


Jak przebiega regeneracja turbin z aut marki Mazda?

W 1934 roku zmieniono nazwę firmy Toyo Cork Kogyo na Mazda, co według niektórych ma związek z nazwiskiem założyciela, które w wymowie brzmi całkiem podobnie. Prototypy samochodów osobowych pojawiły się już w 1940 roku, lecz na skutek II wojny światowej nie zostały one wdrożone do produkcji. Fabryka wraz z siedzibą znajdowała się w Hiroszimie, na którą zrzucono bombę nuklearną. Cała fabryka została zniszczona, przez co Mazda przez długi okres czasu się odbudowywała. Firma Mazda w 1960 roku praktycznie wróciła na ścieżkę rozwoju samochodów prezentując innowacyjny samochód osobowy, którego źródłem napędu był silnik benzynowy o pojemności zaledwie 356 cm3. W 1961 roku Mazda podpisała umowę z wynalazcą silnika Wankla na mocy której, inżynierowie Mazdy udoskonalali tę nietypową konstrukcję silnika z wirującym tłokiem. Efektem ich pracy był model Cosmo Sports 110S, którego premiera odbyła się w 1967 roku. Z powodu kryzysu w 1970 roku, amerykański koncern Ford Motor Company przejął 25% akcji firmy Mazda. Od tego momentu zaczął się dynamiczny rozwój tej japońskiej marki. Takie modele, jak RX-7 czy MX-5 zbudowały fundament popularności firmy. Auta te sprzedawały się w milionach sztuk i doczekały się wielu generacji. Mazda brała oraz wciąż bierze aktywny udział w sporcie motorowym, odnosząc przy tym sukcesy, a przede wszystkim rozwijając technologie dla samochodów cywilnych. 

 

regeneracja turbin Mazda
Turbiny Mazda i ich regeneracja

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Mazda

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Mazda 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Mazda 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Mazda 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Mazda 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Mazda (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Mazda)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.