Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Subaru

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny - Subaru

Subaru

Ten znany producent samochodów powstał na bazie firmy nie mającej za wiele wspólnego z motoryzacją. Protoplastą Subaru jest bowiem zarejestrowana w 1917 roku spółka Nakajima Aircraft Company specjalizująca się w produkcji samolotów. Rozkwit tej firmy podobnie jak całego przemysłu zbrojeniowego przypadł na II wojnę światową. Po jej zakończeniu Nakajima Aircraft Company podobnie jak wiele innych tego typu fabryk uległa demilitaryzacji i została podzielona na 12 odrębnych jednostek. Ważną datą był rok 1953 kiedy znów doszło do częściowej konsolidacji tej rozdzielonej po wojnie firmy. Zgodzono się bowiem na połączenie sześciu z tych dwunastu przedsiębiorstw w jedną korporację Fuji Heavy Industries, zajmującej się produkcją maszyn budowlanych i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach tego koncernu postanowiono w 1953 roku stworzyć dział odpowiedzialny za konstruowanie samochodów. Już rok później powstał pierwszy prototyp auta, a po kolejnych roku zaprezentowano już pierwszy gotowy samochód Subaru 1500 z logo marki przedstawiającym konstelację sześciu gwiazd. Auto było innowacyjne pod względem technologicznym, posiadało między innymi niezależne zawieszenie przednich kół, amortyzatory olejowo-gazowe z hydrauliczną regulacją oraz tylne zawieszenie oparte na belce skrętnej. Po tym pierwszym sukcesie dalsza historia firmy uległa przyśpieszeniu. W 1958 roku Subaru wyprodukował pierwsze autobusy oraz kolejny samochód Subaru 360. Trzy lata później powstała z kolei mała ciężarówka Sabmar. W 1966 roku zadebiutowało kolejne zaawansowane technologicznie auto, czyli Subaru 1000, które pod względem konstrukcyjnym stało się swoistym szablonem dla całej konkurencji. To w tym samochodzie po raz pierwszy zastosowano tak oczywiste współcześnie rozwiązanie z przednim napędem oraz poprzecznie ułożonym silnikiem. Kolejnymi autami stale podnoszącymi prestiż firmy były R-2, Leone, Leone Station Wagon (z innowacyjnym napędem AWD), pick-up Brat z napędem 4x4. W latach 80 – tych i 90 – tych auta Subaru popularnością i zaawansowaniem technologicznym wciąż zaskakiwały konkurencję. To wtedy powstało Subaru Legancy oraz najpopularniejsze w stajni Subaru auto, czyli Impreza zdobywająca także najwyższe trofea w wyścigach WRC. Z kolei Subaru Forester pokazał znawcom motoryzacji, że auto o właściwościach terenowych można stworzyć także na bazie przestronnego kombi. Subaru uterenowiło też dostojną Legacy tworząc model Outback.  

regeneracja turbin Subaru

 

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Subaru

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Subaru 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Subaru 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Subaru 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Subaru 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Subaru (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Subaru)

Opis

Loader

Modele samochodu Subaru:

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.