Localizations image

Subaru • Regeneracja turbosprężarek • Naprawa turbin • Czyszczenie turbo

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Gdzie należy się udać, po to, by najszybciej zregenerować turbosprężarkę po wyjęciu z auta z koncernu Subaru?

Aby skorzystać z usługi naprawy turbo z auta marki Subaru podpowiadamy, aby pokierować się do największego w kraju serwisu renowacji turbo , w którym mechanicy od ręki odnowią części, które uległy awarii.

Jakimi etapami charakteryzuje się proces remontu turbo z samochodów z fabryki Subaru w naszym specjalistycznym i autoryzowanym serwisie?

Szczegółowe fazy realizowane w warsztacie regeneracji turbin przedstawiają się w samochodach z logo Subaru w następującej kolejności:
 • Przyjmujemy niedziałające układy doładowania bezpośrednio od klienta lub od pracownika firmy kurierskiej, z jakiego pomocy można skorzystać w naszym serwisie. Daje to szansę oddania turbin do naprawy bez potrzeby przyjazdu do zakładu.
 • Wykonujemy szczegółową weryfikację turbo w celu odnalezienia powodów wystąpienia uszkodzenia i wielkości usterek.
 • Regenerujemy niedziałające systemy turbodoładowania z samochodów osobowych z fabryki Subaru na profesjonalnych urządzeniach.
 • Doręczamy zregenerowane turbo z samochodów osobowych z fabryki Subaru do rąk zleceniodawcy w sposób bezpośredni bądź odsyłamy na jego adres dzięki możliwości usługi kuriera.
 • Do turbosprężarki po regeneracji załączamy gwarancję bez limitu kilometrów.

Jaki koszt wiąże się z przeprowadzeniem naprawy układu doładowania z pojazdu z fabryki Subaru w specjalistycznym warsztacie?

Cena, jaką należy zapłacić za naprawę turbo z auta marki Subaru jest uzależniona od charakteru uszkodzeń elementu; za darmo natomiast wykonujemy kontrolę systemu doładowania.

Jak dotransportować turbosprężarkę z samochodu z logo Subaru do serwisu, w którym zostanie przeprowadzona naprawa zepsutych części?

Najlepszym i najbardziej komfortowym sposobem dostarczenia turbosprężarki do zakładu jest skorzystanie z usługi kuriera, jakiego nasi pracownicy zamówią dla naszych klientów. Do serwisu można również udać się osobiście, przywożąc turbo po wymontowaniu z samochodu

Czy naprawa systemu doładowania jest realna w autach marki Subaru dla wszelkich kategorii turbiny?

Nasi pracownicy potwierdzają, iż naprawa układu doładowania w pojazdach produkcji Subaru jest możliwa w praktyce dla każdego rodzaju turbo, możemy więc poddać remontowi:
 • Systemy doładowania szeregowych i równoległych,
 • Turbiny o zmiennej geometrii VTG,
 • Turbiny bez VTG.

Które symptomy stanowią dla użytkownika samochodu z logo Subaru wskazówkę na temat tego, że doszło do usterki turbosprężarki?

Swoiste i częstokrotnie występujące objawy awarii turbo to:
 • spadek mocy,
 • zwiększone dymienie,
 • problemy z odpaleniem silnika,
 • większe zużycie paliwa,
 • nierówna praca silnika.

Z jakich przyczyn w turbosprężarkach z samochodów marki Subaru renowacja zostanie przeprowadzona najbardziej skutecznie w autoryzowanym warsztacie?

Na temat tego, iż to korzystne, by skorzystać z oferty autoryzowanego serwisu przekonują liczne argumenty:
 • Dysponujemy najnowocześniejszym serwisem w skali kraju.
 • Korzystamy jedynie z oryginalnych części turbo.
 • Pracownia może pochwalić się autoryzacjami światowych producentów.
 • Z regeneracją turbo wiążą się naprawdę niskie opłaty.
 • Nasi pracownicy to specjaliści, którzy stale doskonalą swoje umiejętności w zakresie diagnostyki oraz naprawy turbosprężarek.
 • Każda usługa wiąże się z objęciem naprawionych elementów gwarancją.

Modele samochodu Subaru:

Ten znany producent samochodów powstał na bazie firmy nie mającej za wiele wspólnego z motoryzacją. Protoplastą Subaru jest bowiem zarejestrowana w 1917 roku spółka Nakajima Aircraft Company specjalizująca się w produkcji samolotów. Rozkwit tej firmy podobnie jak całego przemysłu zbrojeniowego przypadł na II wojnę światową. Po jej zakończeniu Nakajima Aircraft Company podobnie jak wiele innych tego typu fabryk uległa demilitaryzacji i została podzielona na 12 odrębnych jednostek. Ważną datą był rok 1953 kiedy znów doszło do częściowej konsolidacji tej rozdzielonej po wojnie firmy. Zgodzono się bowiem na połączenie sześciu z tych dwunastu przedsiębiorstw w jedną korporację Fuji Heavy Industries, zajmującej się produkcją maszyn budowlanych i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach tego koncernu postanowiono w 1953 roku stworzyć dział odpowiedzialny za konstruowanie samochodów. Już rok później powstał pierwszy prototyp auta, a po kolejnych roku zaprezentowano już pierwszy gotowy samochód Subaru 1500 z logo marki przedstawiającym konstelację sześciu gwiazd.


Proces regeneracji turbosprężarek dla Subaru

Auto było innowacyjne pod względem technologicznym, posiadało między innymi niezależne zawieszenie przednich kół, amortyzatory olejowo-gazowe z hydrauliczną regulacją oraz tylne zawieszenie oparte na belce skrętnej. Po tym pierwszym sukcesie dalsza historia firmy uległa przyśpieszeniu. W 1958 roku Subaru wyprodukował pierwsze autobusy oraz kolejny samochód Subaru 360. Trzy lata później powstała z kolei mała ciężarówka Sabmar. W 1966 roku zadebiutowało kolejne zaawansowane technologicznie auto, czyli Subaru 1000, które pod względem konstrukcyjnym stało się swoistym szablonem dla całej konkurencji. To w tym samochodzie po raz pierwszy zastosowano tak oczywiste współcześnie rozwiązanie z przednim napędem oraz poprzecznie ułożonym silnikiem. Kolejnymi autami stale podnoszącymi prestiż firmy były R-2, Leone, Leone Station Wagon (z innowacyjnym napędem AWD), pick-up Brat z napędem 4x4. W latach 80 – tych i 90 – tych auta Subaru popularnością i zaawansowaniem technologicznym wciąż zaskakiwały konkurencję. To wtedy powstało Subaru Legancy oraz najpopularniejsze w stajni Subaru auto, czyli Impreza zdobywająca także najwyższe trofea w wyścigach WRC. Z kolei Subaru Forester pokazał znawcom motoryzacji, że auto o właściwościach terenowych można stworzyć także na bazie przestronnego kombi. Subaru uterenowiło też dostojną Legacy tworząc model Outback.  

regeneracja turbin Subaru
Punkt montażu turbosprężarek dla samochodów Subaru

 

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Subaru

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Subaru 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Subaru 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Subaru 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Subaru 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Subaru (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Subaru)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Miasta

 • Brak miast do wyświetlenia
Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.