Localizations image

Kod 23-400 Biłgoraj – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Biłgoraju

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

W Biłgoraju możliwa jest regeneracja turbosprężarek oraz turbin, a wszystko dzięki temu, że znajduje się tutaj autoryzowany serwis samochodowy. Biłgorajski serwis specjalizuje się w naprawie części do samochodów diesla. Najczęściej wykonywane usługi to: wyważanie turbo, czyszczenie zmiennej geometrii oraz regeneracja zarówno turbin, jak i turbosprężarek. Poniżej, w cenniku, znajdują się najniższe ceny za wymianę zmiennej geometrii, czyszczenie turbosprężarki oraz wyważanie turbin w Biłgoraju.

Biłgoraj to miasto zlokalizowane w południowo–wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, a dokładniej w powiecie biłgorajskim. Biłgoraj został założony w roku 1578 i w tym samym roku zostały nadane mu prawa miejskie. Powierzchnia Biłgoraja wynosi 21 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców to około 26 700 osób.

Atrakcje turystyczne, jakie znajdują się w Biłgoraju to: barokowy kościół Trójcy Świętej i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi panny, sanktuarium świętej Marii Magdaleny, budynki drewniane, dwie katolickie kapliczki z 1917 roku, kompleks skansenowy, dworek modrzewiowy, XIX wieczna kamienica oraz dwa gmachy z wieżyczkami.


Dojazd do Biłgoraja z uwzględnieniem dróg krajowych i warsztatów regeneracji turbosprężarek.

Przez Biłgoraj przebiega droga wojewódzka numer 835 (Lublin → Wysokie → Biłgoraj → SieniawaPrzeworskKańczugaDynów → Grabownica Starzeńska) oraz droga wojewódzka numer 858 (Zarzecze → Biłgoraj → ZwierzyniecSzczebrzeszyn).

Przygotowaliśmy także kilka rad, które mogą wydłużyć życie turbosprężarki: olej powinien być wymieniany regularnie, turbosprężarki strasznie nie lubią wydłużonych okresów między wymianami oleju, zalecamy wymieniać filtr powietrza co rok, ponieważ zanieczyszczenia wpadające przez filtr uszkadzają wirnik turbosprężarki. Powinniśmy także reagować na problemy z układem smarowania, jeżeli auto ma powyżej dziesięciu lat to raz na jakiś czas, powinniśmy zlecić mechanikowi kontrolę ciśnienia oleju, kolejną rzeczą to nie powinniśmy wciskać mocno pedał gazu, póki silnik jest nierozgrzany, a po dłuższej i agresywnej jeździe powinniśmy pozwolić schłodzić się olejowi, zanim wyłączymy silnik. Natomiast jeśli posiadamy turbo ze zmienną geometrią powinniśmy regularnie wykonywać dłuższe jazdy, przy których mechanizm ma okazję się wygrzać i pozbyć nagarów, zaleci to każdy warsztat zajmujący się regeneracją turbosprężarek z Biłgoraja. 


Regeneracja Turbiny Biłgoraj

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Biłgoraju, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 81
Kod pocztowy: 23-400, Biłgoraj
Współrzędne GPS:
N 50° 31' 55.42'' E 22° 43' 4.508''


lub

Ul. Włosiankarska 13
Kod pocztowy: 23-400 Biłgoraj

Turbina przed demontażem u specjalistów z Biłgoraja Wyczyszczona turbosprężarka samochodowa przez specjalistów od turbo z Biłgoraja

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Biłgoraju

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Biłgoraju 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Biłgorajem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Biłgoraja 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Biłgoraj 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Biłgoraju 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Biłgoraj)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Biłgoraju nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Biłgoraja do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Biłgoraja turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
23-400 Biłgoraj Osiedle Piaski Generała Tadeusza Bora Komorowskiego BIL02N 50.528412/22.723721 Wyszukaj
23-400 Biłgoraj Osiedle Puszcza Solska Tarnogrodzka BIL01G 50.516762/22.715380 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.