Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 3 warsztatach w Przeworsku (kod 37-200)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Będąc w Przeworsku, turbina uległa awarii i potrzebuje regeneracji? Naprawa i regeneracja turbosprężarki jest coraz częściej wybieraną opcją w razie jej awarii, gdyż wymiana turbiny na nową jest bardzo kosztowna. Z tego właśnie względu w mieście powstał nowoczesny warsztat, zajmujący się regeneracją turbosprężarek.


W Przeworsku można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarek

Jeśli chodzi o samo miasto Przeworsk, to na mapie Polski znajduje się w województwie podkarpackim, w powiecie przeworskim. Miasto jest dawną siedzibą magnaterii polskiej, było kiedyś prywatnym miastem szlacheckim, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1394. Pierwsze informacje na temat miasta pojawiły się już w roku 1281. Aktualnie miasto jest lokalnym ośrodkiem usługowo-przemysłowym i sąsiaduje z gminami Przeworski i Zarzecze. Powierzchnia Przeworska to około 22 kilometry kwadratowe, a liczba osób zamieszkujących miasto to około 15550.

Chcąc dojechać do najlepszego warsztatu regenerującego turbiny w Przeworsku, można skorzystać z dróg takich jak: wojewódzka 835 (Lublin → Wysokie → BiłgorajSieniawa → Przeworsk → KańczugaDynów → Grabownica Starzeńska), krajowa 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnów → Legnica → Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce OpolskieToszekPyskowice → Bytom → Będzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → BochniaBrzeskoWojnicz → Tarnów → PilznoDębicaRopczyce → Rzeszów → ŁańcutJarosławRadymno → Korczowa), autostrada A4 (Jędrzychowice → Zgorzelec → Bolesławiec → Legnica → Wrocław → Prądy → Krapkowice → Gliwice → Ruda Śląska → Chorzów → Katowice → Mysłowice → JaworznoChrzanówTrzebinia → Kraków → Wieliczka → Szarów → Bochnia → Brzesko → Tarnów → Dębica → Rzeszów → Łańcut → Jarosław → Korczowa).

Jeśli chodzi o zabytki, to w mieście znajduje się ich około 110, najciekawsze z nich to: bazylika kolegiacka Ducha Świętego w stylu gotyckim z 1430 roku, kaplica Bożego Grobu, kościół świętej Barbary w stylu gotyckim, wybudowany w roku 1461 przez Rafała Tarnowskiego, kopiec Tatarski w Przeworsku, Zespół Pałacowo→Parkowy w Przeworsku, wybudowany z inicjatywy księcia Henryka Lubomirskiego. Miasto cieszy się również zainteresowaniem ze względu na pielgrzymki do Sanktuarium Grobu Bożego. Tereny miasta to rejon inwestycyjny Podstrefy Nowa Dęba Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Z tego względu na drogach nie brakuje aut, a w tym tych z silnikami diesla i turbiną do regeneracji, co aktualnie jest tu szybkie i tanie. W poniższej tabeli znajduje się cennik dla miasta Przeworsk, obejmujący ceny za regenerację turbosprężarek.


Regeneracja Turbiny PrzeworskSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Przeworsku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Jagiellońska 2
Kod pocztowy: 37-200, Przeworsk
Współrzędne GPS:
N 50° 3' 31.854'' E 22° 29' 42.746''

Turbosprężarka po przygotowaniu na stole w pracowni z Przeworska

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Przeworsku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Przeworsku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Przeworskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Przeworska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Przeworsk 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Przeworsku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Przeworsk)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Przeworsku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Przeworska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Przeworska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-200 Przeworsk Osiedle księcia Józefa Poniatowskiego Gorliczyńska PZR01ML 50.068249/22.490549 Wyszukaj
37-200 Przeworsk Ignacego Krasickiego PZR250 50.061371/22.499550 Wyszukaj
37-200 Przeworsk Osiedle księcia Józefa Poniatowskiego Lubomirskich PZR01A 50.065659/22.491360 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.