Localizations image

44-120 Pyskowice • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Pyskowic

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

Jadąc do Gliwic przez Pyskowice turbina uległa awarii i potrzebuje regeneracji? W tym pomoże serwis Regeneracja Turbosprężarek! Ze względu na to, że w mieście pojawia się coraz więcej diesli, a wśród nich takie, których turbiny potrzebują naprawy, powstał nowoczesny warsztat regeneracji turbosprężarek, który cieszy się dużą popularnością w mieście.


W Pyskowicach można oddać do regeneracji uszkodzoną turbinę

Samo miasto Pyskowice znajduje się w południowej części Polski, w województwie śląskim, w powiecie gliwickim. Miasto Pyskowice należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Pyskowice sąsiadują z Gliwicami oraz gminami Rudziniec, Toszek, Wielowieś, Zbrosławice. Powierzchnia miasta Pyskowice to około 31 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców to mniej więcej 18400 osób. Jeśli chodzi o historię miasta, to Pyskowice są jednym z najstarszych miast Górnego Śląska, a pierwsze informacje na temat Pyskowic przypadają na rok 1256, prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1260 przez księcia Władysława I.

Jadąc przez Pyskowice, można korzystać z dróg wojewódzkich takich jak 901 (Gliwice → Pyskowice → Wielowieś → ZawadzkieDobrodzieńOlesno), dróg krajowych takich jak 40 (GłuchołazyPrudnikKędzierzyn-KoźleUjazd → Pyskowice) oraz 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce OpolskieToszek → Pyskowice → BytomBędzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → BochniaBrzeskoWojniczTarnówPilznoDębicaRopczyce → Rzeszów → ŁańcutJarosławRadymno → Korczowa).

Co warto zobaczyć, będąc w Pyskowicach? Na pewno warto odwiedzić Stare Miasto, zobaczyć zabytkową fontannę i ratusz miejski z roku 1822, kościół Świętego Mikołaja z XIX wieku, kościół Świętego Stanisława, kościół ewangelicko-augsburski Apostołów Piotra i Pawła z 1879 roku. Jako że miasto należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, to gospodarka miasta rozwija się bardzo dobrze pod kątem przemysłu górniczego, hutniczego, transportowego i maszynowego. To wszystko wpływa na to, że właśnie w Pyskowicach powstał warsztat regeneracji turbosprężarek, co jest bardzo potrzebne, ze względu na dużą ilość aut na drogach miasta. Tabela poniżej przedstawia ceny za naprawy i regenerację turbin w mieście Pyskowice.

Układ turbodoładowania po przygotowaniu w warsztacie z Pyskowic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pyskowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pyskowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pyskowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pyskowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pyskowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pyskowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pyskowice)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pyskowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pyskowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pyskowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
44-120 Pyskowice Zaolszany Armii Krajowej PYS01A 50.398220/18.623220 Wyszukaj
44-120 Pyskowice Zaolszany Fryderyka Chopina PYS465 50.403511/18.628950 Wyszukaj
44-120 Pyskowice Zaolszany Wojska Polskiego PYS01N 50.403851/18.628180 Wyszukaj
44-120 Pyskowice Zaolszany Księcia Józefa Poniatowskiego POP-PYS1 50.398689/18.629601 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.