Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 47-120) Zawadzkiem

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

W mieście Zawadzkie zregenerujesz turbinę szybko, tanio i w profesjonalnym serwisie. Serwis regeneracji turbosprężarek w Zawadzkiem to jedno z najlepszych miejsc regeneracji w powiecie, zjeżdżają się tu wszyscy mieszkańcy miasta, okolicznych wiosek, jak i również firmy. Często trafiają tu turbiny, które zostały uszkodzone z powodu braku oleju silnikowego luz z powodu ciała obcego.


Koszty regeneracji turbosprężarki w Zawadzkiem

Samo miasto Zawadzkie położone jest w województwie opolskim, w powiecie strzeleckim i jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Zawadzkie. Miasto powstało dopiero pod koniec XIX wieku, jako kolonia robotnicza, nazwa miasta pochodzi od nazwiska dyrektora dóbr Franciszka Zawadzky'ego. Prawa miejskie Zawadzkie uzyskało dopiero w roku 1962. Teren miasta Zawadzkie to około 16,5 kilometra kwadratowego, natomiast mieszkańców w mieście jest około 7350.

Przez miasto Zawadzkie można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 426 (Zawadzkie → Strzelce Opolskie → Olszowa → Zalesie Śląskie → Kędzierzyn-Koźle), z drogi wojewódzkiej numer 463 (Bierdzany → Ozimek → Zawadzkie) oraz z drogi wojewódzkiej numer 901 (Gliwice → Pyskowice → Wielowieś → Zawadzkie → DobrodzieńOlesno).

Najciekawsze zabytki w mieście Zawadzkie to przede wszystkim: pałacyk myśliwski z 1856 roku, kościół ewangelicki z 1896 roku, neogotycki kościół Świętej Rodziny z 1898 roku, mogiła zbiorowa powstańców śląskich z 1921 roku.

Oprócz pięknych zabytków, w mieście Zawadzkie znajduje się wiele znaczących firm, wpływających na prężny rozwój gospodarki miasta. Jedną z takich właśnie firm jest wyżej opisany serwis regeneracji turbosprężarek w Zawadzkiem. Powstał on z myślą o wszystkich mieszkańcach miasta Zawadzkie, którzy posiadają diesle. Jest to bardzo szanowana firma, gdyż wcześniej tego typu usługi było dostępne jedynie w większych miastach. Tutaj mieszkańcy mogą cieszyć się profesjonalną obsługą i nowoczesnymi technologiami. Jakby tego było mało, serwis oferuje najlepsze ceny w kraju, co zostało pokazane w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny ZawadzkieSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Zawadzkiem, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Dworcowa 3
Kod pocztowy: 47-120, Zawadzkie
Współrzędne GPS:
N 50° 36' 35.345'' E 18° 28' 31.342''

Układ turbodoładowania przed oddaniem do klienta w warsztacie z Zawadzkiego Odpowiednio naprawiona turbina z Zawadzkiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zawadzkiem

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zawadzkiem 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zawadzkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zawadzkiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zawadzkie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zawadzkiem 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zawadzkie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zawadzkiem nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zawadzkiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zawadzkiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
47-120 Zawadzkie Dębnik Opolska ZWA01N 50.611568/18.473700 Wyszukaj
47-120 Zawadzkie Dębnik Opolska POP-ZWA1 50.614929/18.468731 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.