Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek marki Alfa Romeo – Sprawdź warsztaty i porównaj ceny

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.72

Gdzie warto się pokierować, po to, by skutecznie zregenerować elementy układu doładowania po demontażu z pojazdu z koncernu Alfa Romeo?

Aby skorzystać z naprawy turbo z auta produkcji Alfa Romeo rekomendujemy pokierować się do dysponującego najnowocześniejszym sprzętem serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie fachowcy od ręki zregenerują uszkodzony element.

Czym charakteryzuje się proces regeneracji układów turbodoładowania z pojazdów z koncernu Alfa Romeo w naszym specjalistycznym i autoryzowanym warsztacie?

Poszczególne etapy wykonywane w warsztacie regeneracji turbosprężarek prezentują się w samochodach produkcji Alfa Romeo następująco:
 • Odbieramy zepsute systemy turbodoładowania prosto od zleceniodawcy lub od kuriera, z jakiego usług warto skorzystać w naszym zakładzie. Daje to udogodnienie w postaci dostarczenia turbo do renowacji bez potrzeby przyjazdu do serwisu.
 • Przeprowadzamy wnikliwą kontrolę turbosprężarek w celu wykrycia powodów wystąpienia uszkodzenia oraz skali usterek.
 • Czyścimy niedziałające turbo z pojazdów z fabryki Alfa Romeo na specjalnych maszynach.
 • Dostarczamy zregenerowane turbo z samochodów osobowych marki Alfa Romeo do rąk klienta w sposób bezpośredni lub wysyłamy na podany przez niego adres dzięki opcji usługi firmy kurierskiej.
 • Do części po naprawie dołączamy gwarancję na piśmie bez limitu kilometrów.

Jaki koszt łączy się z renowacją układu doładowania z samochodu z koncernu Alfa Romeo w autoryzowanym serwisie?

Opłata, którą trzeba zapłacić za usługę naprawy turbiny z auta marki Alfa Romeo jest uzależniona od charakteru uszkodzeń turbo; darmowo natomiast wykonujemy kontrolę układu doładowania.

W jaki sposób przywieźć turbo z samochodu produkcji Alfa Romeo do pracowni, gdzie zostanie wykonana renowacja uszkodzonych elementów?

Najlepszym oraz najbardziej komfortowym sposobem oddania systemu doładowania do zakładu jest skorzystanie z usługi kuriera, którego nasi pracownicy umówią dla Państwa. Do serwisu można także udać się osobiście, dostarczając turbiny po wymontowaniu z auta

Czy remont układu doładowania jest dostępna w samochodach z koncernu Alfa Romeo dla wszystkich typów układu doładowania?

Nasi pracownicy potwierdzają, iż remont turbiny w pojazdach produkcji Alfa Romeo jest możliwa praktycznie dla każdej odmiany układu doładowania, możemy zatem poddać renowacji:
 • Układy doładowania wielosprężarkowe jak BiTurbo i TwinTurbo,
 • Turbiny ze zmienną geometrią VNT,
 • Turbiny bez VGT.

Jakie symptomy stanowią dla właściciela auta koncernu Alfa Romeo wskazówkę na temat tego, że doszło do usterki turbo?

Swoiste i częstokrotnie ujawniające się przejawy niesprawności w obrębie turbo to:
 • spadek osiągów,
 • zwiększone dymienie,
 • unieruchomienie pojazdu,
 • konieczność częstszego tankowania,
 • wahania obrotów.

Z jakich powodów w układach turbodoładowania z samochodów osobowych marki Alfa Romeo naprawa będzie zrealizowana najbardziej efektywnie w autoryzowanym zakładzie?

O tym, iż opłacalne jest, aby skorzystać z opcji profesjonalnego zakładu przemawiają kolejne argumenty:
 • Regenerujemy turbo w pracowni wyposażonej w najlepszej jakości urządzenia.
 • Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych elementów zamiennych.
 • Nasza pracownia jest autoryzowanym serwisem.
 • Regenerujemy turbosprężarki za niskie ceny.
 • Nasi pracownicy to specjaliści, którzy stale doskonalą swoje umiejętności w zakresie diagnostyki oraz naprawy turbosprężarek.
 • Każda usługa wiąże się z objęciem naprawionych elementów gwarancją.

Modele samochodu Alfa Romeo:

Alfa Romeo to włoski producent samochodów luksusowych, wyścigowych oraz sportowych. Firma ta powstała 24 czerwca 1910 roku. Założycielem marki był Alexandre Darracq, który pierwotnie założył firmę mającą sprzedawać samochody osobowe własnej produkcji pod marką Darracq (od 1909 roku). Jednak z powodu problemów finansowych marki Darracq, lokalni przedsiębiorcy postanowili wykupić zakład, który nazwany został „Alfa”. Wybuch I wojny światowej wymusił na firmie Alfa produkcję pojazdów wojskowych. W 1918 roku zarząd objął inżynier Nicola Romeo, od którego zaczerpnięto nazwisko do nazwy marki. W ten sposób powstała nazwa Alfa Romeo. Włoska marka na przestrzeni lat prezentowała odmienną ideę tworzenia samochodów od pozostałych producentów. Przez wiele lat samochody tej marki napędzane były przez nowatorskie silniki w układzie boxer, które zapewniały świetne osiągi oraz brzmienie silnika.

Regenerowane turbiny z Alfy Romeo
Turbosprężarka z Alfa Romeo


Alfa Romeo i turbina do regeneracji

Włoska marka oprócz samochodów osobowych produkowała także w latach 40’ oraz 50’ samochody ciężarowe, trolejbusy oraz samochody dostawcze. W roku 1986 FIAT wykupił wszystkie akcje marki Alfa Romeo, stając się tym samym jej własnością. To w samochodach Alfy Romeo po raz pierwszy zastosowany bezpośredni wtrysk paliwa „Common Rail” w silniku wysokoprężnym w modelu 157 (1997 rok). Alfa Romeo była również pierwszym producentem, który zastosował system zmiennych faz rozrządu w Alfie Romeo Spider w 1980 roku. Alfa Romeo wraz z premierą modelu 8C oraz MiTo, znowu stała się bardzo popularną marką, a najnowszy model 4C tylko utwierdza powrót do korzeni marki Alfa Romeo. 

 

 

regeneracja turbin Alfa Romeo
Linia montażowa Alfa Romeo - montaż turbosprężarki

Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Alfa Romeo

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Alfa Romeo 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych Alfa Romeo 320 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Alfa Romeo 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w samochodach marki Alfa Romeo 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki do marki Alfa Romeo (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Alfa Romeo)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Miasta

 • Brak miast do wyświetlenia
Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.