Localizations image

Zregeneruj turbo w Markusach • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 82-325 Markus

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.11

Masz uszkodzoną turbinę do regeneracji we wsi Markusy? Skieruj się z nią w Markusach do najlepszego w okolicy serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Markusach powstał ze względu na duże zainteresowanie usługą regeneracji, co wynika z coraz większej liczby diesli na drogach miasta. Proces regeneracji turbin w Markusach zaczyna się od szczegółowej diagnostyki turbiny, co daje najlepszy efekt. Koszt nowej turbiny w sklepie jest dosyć duży, dlatego też większość klientów serwisu w Markusach decyduje się wybrać jednak opcję regeneracji turbosprężarki, gdzie w serwisie używa się do tego specjalistycznych maszyn, dzięki czemu turbosprężarką przywraca się fabryczne osiągi.


Serwis w Markusach oferuje usługi regeneracji i naprawy turbosprężarek

Jeśli chodzi o samą wieś Markusy, to jest ona położona w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie elbląskim, w gminie Markusy, której to wieś jest siedzibą. Wieś Markusy w swoich granicach posiada aktualnie około 580 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 wieś Markusy należała administracyjnie do województwa elbląskiego. We wsi Markusy zlokalizowane są stare domy podcieniowe z 1789 roku i początku XIX wieku.

Niedaleko wsi Markusy przebiega droga ekspresowa S7 (Straszyn → Gdańsk → Nowy Dwór Gdański → Elbląg → OstródaOlsztynekNidzicaMławaPłońskZakroczymNowy Dwór MazowieckiŁomianki → Warszawa → Grójec → Radom → Skarżysko-KamiennaSuchedniów → Kielce → ChęcinyJędrzejów → Kraków → Myślenice → Lubień → Rabka).

Jeśli z jakichś przyczyn w Markusach twoja turbina uległa awarii lub podejrzewasz jej awarię, skieruj się natychmiast do serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie fachowcy pomogą twojej turbinie w rozsądnej cenie. Do usług serwisu w Markusach zaliczyć można: diagnostykę, czyszczenie i regenerację. Cennik dla klientów serwisu z Markus wraz z szacowanymi kosztami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Markusy
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Markusach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Sienkiewicza 3
Kod pocztowy: 82-220, Stare Pole
Współrzędne GPS:
N 54° 3' 11.855'' E 19° 12' 15.631''

Układ turbodoładowania po przygotowaniu w laboratorium w Markusach Naprawiona turbosprężarka dostarczona do mechaników z Markus

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Markusach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Markusach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Markusami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Markus 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Markusy 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Markusach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Markusy)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.