Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 06-500 Mławie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Mławy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Naprawa zmiennej geometrii, regeneracja turbosprężarek do samochodów osobowych i dostawczych, ciężarowych w mieście Mława? Tak, usługi te (oraz wiele innych) oferuje serwis samochodowy, specjalizujący się w naprawie, czyszczeniu, a także wyważaniu turbin i turbosprężarek. Diesle to nadal bardzo popularne samochody w Polsce, pomimo tego, że wróżono im „upadek”. Mimo dużej ilości tego typu samochodów nadal nie ma wielu serwisów, w których bez obawy możemy zostawić swoje auto. Mławski serwis jest autoryzowany, przez co musi spełniać konkretne wymagania i nie musimy mieć obaw zostawiając nasz samochód. Poniżej w cenniku zgromadziliśmy najniższe ceny, dla Mławy, za wyżej wymienione usługi.

Aby zwiększyć moc silnika, należy, najprościej mówiąc, dodać do cylindra więcej powietrza oraz więcej paliwa, najbardziej efektywnym sposobem jest montaż turbosprężarki, która zapewnia większość ilość powietrza. Jak sama nazwa mówi turbosprężarka, składa się z dwóch głównych części – turbiny oraz sprężarki, są one połączone wspólnym wałem. Gorąca strona, czyli wirnik turbiny, napędzany jest gazami wylotowymi, natomiast zimna strona, czyli wirnik sprężarki, znajduje się na tym samym wale, więc zostaje wprawiony w ruch, a tym samym spręża powietrze trafiające do układu dolotowego. Cel stosowania turbosprężarki jest prosty, w większości stosuje się ją w celu zwiększenia mocy silnika spalinowego, ponieważ paliwo można dostarczyć do silnika w dowolnej ilości ona, pomaga w doprowadzeniu odpowiednio dużej ilości tlenu, który jest niezbędny do zajścia procesu spalania.


Dojazd do Mławy i warsztatów regeneracji turbosprężarek

Mława to miasto zlokalizowane w województwie mazowieckim jest ono również siedziba powiatu mławskiego. Prawa miejskie zostały nadane Mławie w roku 1429. Powiedzenia Mławy wynosi około 35 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców nieznacznie przekracza 31 000 osób.

Najbardziej atrakcyjne zabytki w Mławie to: kościół parafialny pod wezwaniem świętej Trójcy, kościół pod wezwaniem świętego Wawrzyńca, ratusz miejski, kamienice oraz Pomnik Obrońcom Mławy.

Przez Mławę przejechać możemy drogą krajowa numer 7 (ŻukowoGdańskElblągOstródaOlsztynek → Mława → Płońsk → Warszawa → JankiRadomSkarżysko–KamiennaJędrzejów → Kraków → Rabka → Chyżne).


Regeneracja Turbiny Mława

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Mławie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: ul. Żwirki 2
Kod pocztowy: 06-500, Mława
Numer telefonu do placówki pocztowej:
23 654 40 31
Współrzędne GPS:
N 53° 6' 47.764'' E 20° 22' 58.684''

lub

Ulica: Osiedle Młodych 36
Kod pocztowy: 06-500, Mława

Turbosprężarka przed pakowaniem u specjalistów w Mławie Naprawiona z Mławy turbina samochodowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mławie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mławie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mławą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mławy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mława 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mławie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mława)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Mławie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Mławy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Mławy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
06-500 Mława Stara Wólka Dworcowa MLW02A 53.127541/20.349310 Wyszukaj
06-500 Mława Osiedle Młodych Aleja Józefa Piłsudskiego MLW01N 53.120899/20.363701 Wyszukaj
06-500 Mława Zdroje Targowa MLW01A 53.113689/20.387190 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.