Localizations image

11-015 Olsztynek • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Olsztynka

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.89

Co zrobić z turbiną do regeneracji w mieście Olsztynek? Najlepiej oddać ją do najlepszego w mieście serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis ten cieszy się dużą popularnością, ze względu na coraz większą ilość diesli na drogach miasta, co jest spowodowane faktem, że tego typu auta mają dużą moc. Niestety coraz częściej ich turbiny ulegają awarii z powodu zaniedbania właścicieli i w tym momencie pomocy udziela serwis regeneracji turbosprężarek w Olsztynku.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w Olsztynku

Co warto wiedzieć o mieście Olsztynek? Znajduje się ono w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie olsztyńskim, 28 kilometrów od Olsztyna. Pierwsze informacje o Olsztynku pochodzą z roku 1351, a prawa miejskie miasto zdobyło w roku 1359 z rąk wielkiego mistrza Winricha von Kniprode. Już w XV wieku używana była nazwa zbliżona do aktualnej. Powierzchnia miasta Olsztynek to około 7,7 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 7660 osób.

Przez Olsztynek przebiega droga krajowa numer 58 (Olsztynek → Zgniłocha → Jedwabno → Szczytno → Babięta → Ruciane-NidaPiszBiała PiskaSzczuczyn), krajowa numer 7 (Żukowo → Gdańsk → Elbląg → Ostróda → Olsztynek → MławaPłońsk → Warszawa → Janki → Radom → Skarżysko-KamiennaJędrzejów → Kraków → Rabka → Chyżne), krajowa numer 51 (Bezledy → BartoszyceLidzbark Warmiński Dobre Miasto → Olsztyn → Olsztynek) oraz droga ekspresowa S7 (Straszyn → Gdańsk → Nowy Dwór Gdański → Elbląg → Ostróda → Olsztynek → Nidzica → Mława → Płońsk → Zakroczym → Nowy Dwór MazowieckiŁomianki → Warszawa → Grójec → Radom → Skarżysko-Kamienna → Suchedniów → Kielce → Chęciny → Jędrzejów → Kraków → Myślenice → Lubień → Rabka).

Najcenniejsze zabytki miasta Olsztynek to przede wszystkim: kościół parafialny pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa z 1888 roku, kościół z XIV wieku, wodociągowa wieża ciśnień z 1935 roku, wieża ciśnień, stacja kolejowa w Olsztynku, ratusz oraz plebania z XIX weku. Jeśli chodzi gospodarkę w Olsztynku, to króluje tu przemysł spożywczy, drzewny i paszowy. Jest to również ośrodek turystyczny i usługowy, gdzie najlepiej rozwijającą się firmą usługową jest serwis regeneracji turbosprężarek, który oferuje regenerację przy pomocy nowoczesnych maszyn, a dodatkowo wykonuje to w niskiej konkurencyjnej cenie, która została zawarta w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny OlsztynekSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Olsztynku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Chopina 15
Kod pocztowy: 11-015, Olsztynek
Współrzędne GPS:
N 53° 34' 55.058'' E 20° 17' 4.443''

Układ turbodoładowania po wizycie w ASO w warsztacie w Olsztynku

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Olsztynku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Olsztynku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Olsztynkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Olsztynka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Olsztynek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Olsztynku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Olsztynek)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Olsztynku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Olsztynka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Olsztynka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-015 Olsztynek Fryderyka Chopina OSK01A 53.580978/20.283930 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.