Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 5 warsztatach w Skarżysku-Kamiennej (kod 26-110)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

W mieście Skarżysko–Kamienna znajduje się serwis samochodowy, który posiada bogatą ofertę regeneracji turbosprężarek. Aby turbosprężarka służyła jak najdłużej, należy zgodnie z zaleceniami producenta wymieniać olej, wykonywać przeglądy okresowe silnika, filtr powietrza sprawdzać zawsze podczas przeglądu, po szybkim i agresywnym użytkowaniu silnika wskazane jest nie wyłączać go od razu, ale odczekać chwilę, aby temperatura układu wydechowego się ustabilizowała. Jeżeli zauważymy, że auto zaczęło tracić moc albo poziom zużycia oleju silnikowego wzrósł to znak, że nasza turbosprężarka potrzebuje naprawy. Na szczęście w Skarżysku–Kamiennej mechanicy wiedzą, jak poradzić sobie z taką usterką.

Jedne z najczęściej wykonywanych usług to: regeneracja turbosprężarki, wymiana zmiennej geometrii, czyszczenie turbin oraz wyważanie turbo. Poniżej znajduje się cennik dla miasta Skarżysko–Kamienna, za powyżej wymienione usługi. Dobrze i profesjonalnie przeprowadzona kompletna naprawa turbosprężarki to nawet kilka godzin pracy. Cały proces rozpoczyna się od demontażu i wstępnej regeneracji, potem każdy element nadający się do powtórnego użycia trafia do mycia. Kolektor oraz metalowe obudowy są śrutowane i skiełkowane. Kolejnym etapem w warsztacie w Skarżysku-Kamiennej jest proces montażu rdzenia z zastosowaniem nowych elementów, podczas regeneracji wymieniane są ułożyskowania, odrzutniki oleju, uszczelnienia, wirnik turbiny z wałkiem oraz wirnik sprężarki. Potem nadchodzi czas na próbę szczelności, gdzie ujawnia się ewentualne wycieki oleju, po tym przychodzi czas na wyważarkę, gdzie doprowadza się do tego, aby całość pracowała cicho i bez drgań do najwyższych obrotów. Każdy dobry specjalista stara się, aby wyrównoważenie było lepsze niż minimalne wymagania producenta, czasami oznacza to nawet kilkanaście poprawek wzajemnego ustawienia elementów.


Gdzie leży Skarżysko-Kamienna, słynna z warsztatów regeneracji i naprawy turbosprężarek?

Skarżysko–Kamienna to miasto zlokalizowane w centralnej Polsce, w północnej części województwa świętokrzyskiego, w powiecie skarżyskim. Skarżysko–Kamienna prawa miejskie uzyskała w roku 1923. Powierzchnia Skarżyska–Kamiennej wynosi około 64 kilometry kwadratowe, a liczba mieszkańców przekracza 45 tysięcy osób.

Przez teren Skarżysko–Kamiennej przebiega droga krajowa numer 7 (ŻukowoGdańskElblągOstródaOlsztynekMławaPłońsk → Warszawa → JankiRadom → Skarżysko–Kamienna → JędrzejówKraków → Rabka → Chyżne) oraz droga krajowa numer 42 (NamysłówKluczborkPraszka → Rudniki → DziałoszynPajęcznoNowa BrzeźnicaRadomskoPrzedbórz → Ruda Maleniecka → Końskie → Skarżysko–Kamienna → Rudnik).


Regeneracja Turbiny Skarżysko-Kamienna

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Skarżysku-Kamiennej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Czerwonego Krzyża 20
Kod pocztowy: 26-100, Skarżysko-Kamienna
Współrzędne GPS:
N 51° 6' 59.724'' E 20° 53' 33.698''


lub

Ulica: Cypriana Norwida 12
Kod pocztowy: 26-110 Skarżysko-Kamienna

Układ doładowania po wymianie w autoryzowanej pracowni z Skarżyska-Kamiennej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Skarżysku-Kamiennej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Skarżysku-Kamiennej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Skarżyskiem-Kamienną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Skarżyska-Kamiennej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Skarżysko-Kamienna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Skarżysku-Kamiennej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Skarżysko-Kamienna)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Skarżysku-Kamiennej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Skarżyska-Kamiennej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Skarżyska-Kamiennej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-110 Skarżysko-Kamienna Dolna Kamienna 1 Maja SKK03A 51.116982/20.892241 Wyszukaj
26-110 Skarżysko-Kamienna Osiedle Żeromskiego Sporna SKK02N 51.114948/20.875660 Wyszukaj
26-110 Skarżysko-Kamienna Krasińskiego SKK01N 51.114590/20.861231 Wyszukaj
26-110 Skarżysko-Kamienna Metalowiec Metalowców SKK01A 51.112202/20.853830 Wyszukaj
26-110 Skarżysko-Kamienna Milica Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego SKK02A 51.118271/20.850740 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.