Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 27-300) Lipsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Mieszkasz w mieście Lipsko i potrzebujesz zregenerować turbosprężarkę? W Lipsku najlepiej zrobić to w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek. W warsztacie regenerowane są wszystkie typy turbin, a wszystko dzięki nowoczesnym maszynom i technologiom. Warsztat w Lipsku powstał ze względu na coraz większą liczbę diesli w mieście oraz ze względu na coraz większą liczbę uszkodzonych turbin.


Czyszczenie i regeneracja uszkodzonych turbin w Lipsku

Samo miasto Lipsko położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie lipskim, nad rzeką Krępianką i jest siedzibą powiatu oraz gminy miejsko-wiejskiej Lipsko. Pierwsze wzmianki o miejscowości Lipsko przypadają na rok 1589, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1613. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Lipsko to około 15,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5670 osób.

Przez miasto Lipsko przebiegają drogi takie jak: wojewódzka 747 (Iłża → Lipsko → Solec nad Wisłą → Opole LubelskieBełżyce → Konopnica) oraz droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanówJaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Najcenniejsze zabytki miasta Lipsko to: pozostałości zespołu zamkowego z XVI wieku, dawna karczma z XIX wieku, kościół świętego Andrzeja Apostoła z 1895 roku, pomnik upamiętniający ofiary UPA. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Lipsko, to opiera się ona głównie na drobnym przemyśle i usługach. Miasto Lipsko szczyci się posiadaniem najlepszego w powiecie i okolicy warsztatu regeneracji turbosprężarek, do którego przybywają posiadacze wszystkich uszkodzonych turbin. Warsztat w Lipsku cieszy się dobrą opinią ze względu na specjalistyczne maszyny, które szybko regenerują turbo oraz ze względu na dobrą cenę, co jest równie ważne w połączeniu z wysoką jakością. Cennik dla miasta Lipsko znajduje się poniżej i zawiera szacowane koszty za usługę regeneracji turbo.


Regeneracja Turbiny Lipsko
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Lipsku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Partyzantów 1
Kod pocztowy: 27-300, Lipsko
Numer telefonu do placówki pocztowej:
48 376 13 10
Współrzędne GPS:
N 51° 9' 36.74'' E 21° 38' 55.961''

Turbo po przywróceniu sprawności u specjalistów w Lipsku Naprawiona i zregenerowana turbina z Lipska

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lipsku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lipsku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lipskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lipska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lipsko 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lipsku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lipsko)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Lipsku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Lipska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Lipska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
27-300 Lipsko Osiedle domków jednorodzinnych Solecka I Cicha LIO01N 51.159611/21.649240 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.