Localizations image

Warsztaty zajmujące się regeneracją turbosprężarek i naprawą turbo – powiat lipski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.64

W powiecie lipskim zregenerujesz od dzisiaj zużytą turbinę, pomoże Ci w tym serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek. Powiat lipski usytuowany jest w województwie mazowieckim, dokładnie w jego południowo-wschodniej części, reaktywowany w 1999 roku na skutek wprowadzonej w kraju reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu jest miasto Lipsko, w jego skład wchodzi jeszcze pięć gmin wiejskich: Chotcza, Ciepielów, Rzeczniów, Sienno, Solec nad Wisłą. Powierzchnia powiatu lipskiego wynosi 747,58 kilometrów kwadratowych a gęstość zaludnienia stanowi 34 887 mieszkańców. Sąsiednimi powiatami powiatu lipskiego są powiaty: radomski, zwoleński, opolski, opatowski, ostrowiecki i starachowicki.


W powiecie lipskim można oddać do regeneracji uszkodzoną turbosprężarkę

Przez powiat lipski przebiegają kolejno drogi: droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom), droga wojewódzka numer 747 (IłżaLipsko → Solec nad Wisłą → Opole LubelskieBełżyce → Konopnica) oraz droga wojewódzka numer 754 (Ostrowiec Świętokrzyski → Pętkowice – Solec nad Wisłą – Gołębiów). Powiat lipski słynie głównie ze znajdującego się na jego obszarze leśnego rezerwatu przyrody Modrzewie. Ponadto wzbogacony jest o istniejące tam liczne warsztaty mechaniczne, służące pomocą w różnego typu usterkach naszych pojazdów, zwłaszcza tych dotyczących turbosprężarek. Mechanicy z okolic Lipska dzięki wyposażeniu ich pracowni w najlepszej generacji maszyny i sprzęty przywracają turbinom fabryczne osiągi i sprawiają, że nasze auta jeżdżą jak nigdy dotąd. Turbo to w ostatnim czasie bardzo popularne urządzenie montowane w pojazdach osobowych i ciężarowych ze względu na jego wartości, jakie za sobą niesie, między innymi pomaga naszym samochodom uzyskiwać wyższą moc i sprawiają, że silniki są bardziej dynamiczne.

Ceny usług dotyczące: czyszczenia turbo, wymiany zmiennej geometrii, wyważania turbin oraz naprawy turbosprężarek znajdują się w cenniku poniższej tabeli.

Turbo po naprawie na stole w pracowni, powiat lipski Naprawiona i zregenerowana turbina z powiatu lipskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat lipski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat lipski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat lipski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat lipski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat lipski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat lipski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat lipski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat lipski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat lipski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
27-300 Lipsko Osiedle domków jednorodzinnych Solecka I Cicha LIO01N 51.159611/21.649240 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.