Localizations image

28-230 Połaniec • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Połańca

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

W mieście Połaniec zregenerujesz turbinę od ręki i to w najlepszej cenie w okolicy. Wszystko to oferuje specjalistyczny warsztat regeneracji turbosprężarek. Niestety coraz częściej powodem awarii turbiny jest zaniedbanie ze strony użytkowników i jest związane z brakiem oleju silnikowego, ze słabą jakością oleju lub z przedostaniem się zanieczyszczeń do oleju z powodu zaniedbania czystości silnika.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji w Połańcu

Samo miasto Połaniec położone jest w województwie świętokrzyskim, w powiecie staszowskim, w Kotlinie Sandomierskiej. Dawniej było miastem królewskim i należało do powiatu sandomierskiego. Pierwsze ślady osadnictwa z terenów Połańca pochodzą z czasów paleolitu. Pierwszy gród na tych terenach powstał w XI wieku, który został najechany przez Tatarów w 1241 roku i doszczętnie złupiony. Tereny miasta Połaniec to około 17,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba ludności miasta to około 8240 osób.

Przez Połaniec przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 764 (Kielce → Suków → Raków → StaszówPołaniec) oraz droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierz → Połaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanówJaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Najcenniejsze zabytki miasta Połaniec to: kościół pod wezwaniem świętego Marcina z XIX wieku, figura świętego Jana Nepomucena, dworek szlachecki z przełomu wieku XVIII i XIX, Bożnica Cheder z XVIII wieku, kaplica Matki Bożej Różańcowej, Kopiec Kościuszki z 1917 roku. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Połaniec, to znajduje się tu podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice, która zajmuje obszar 22 hektarów. Dodatkowo obok miasta znajduje się największa w Polsce elektrownia cieplna Enea Połaniec S.A. Miasto rozwija się bardzo dobrze, czego przykładem jest też wyżej opisywany warsztat regeneracji turbosprężarek, który dzięki nowoczesnym maszynom i technologi wybił się na czołówkę w zakresie usług motoryzacyjnych. Chcąc skorzystać z usług warsztatu w Połańcu, można zapoznać się z cennikiem, który został zamieszczony poniżej.


Regeneracja Turbiny PołaniecSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Polańcu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Krakowska 3
Kod pocztowy: 28-230, Połaniec
Współrzędne GPS:
N 50° 25' 54.652'' E 21° 16' 43.359''

Układ turbodoładowania przed demontażem na stole pracowniczym w Połańcu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Połańcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Połańcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Połańcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Połańca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Połaniec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Połańcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Połaniec)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Połańcu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Połańca do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Połańca turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
28-230 Połaniec Osiedle Energetyków Stefana Czarnieckiego POC01ML 50.427750/21.277960 Wyszukaj
28-230 Połaniec Osiedle Energetyków Tadeusza Kościuszki POP-DEB8 50.427689/21.283239 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.